www.sudzibas.lv Sandra Jaunsleine tiesu izpildītāja Atskaitija no manas pensijas 134.08

Sandra Jaunsleine tiesu izpildītāja - Atskaitija no manas pensijas 134.08

26. Februāra lēmumu nr.1-4.1/18, Kurzemes apgabaltiesas iecirkņa nr.6 zvērināta tiesu izpildītāja Sandra Jaunsleine ir atcelta no Amata. Bet tagad maija viņa man atskaitīja 134.08 eiro no manas pensijas es jau esmu sniegusi dokumentus par bankrotu, kas notika Anglija.

13.05.2021

Papildināts milzaraja 14.05.2021

Si problema nav atrisinata man tiesas izpilditaja Sandra Jaunsleine ,kura ir atstadinata no amata.28 Feb 2020 — ... 26.februāra lēmumu Nr.1-4.1/18, Kurzemes apgabaltiesas iecirkņa Nr.6 zvērināta tiesu izpildītāja Sandra Jaunsleine ir atcelta no amata.betman Izoldai Milzarajai p-k 230753-10831 atskaitija no manas pensijas tagad maija menesi 134.08 eiro,Kaari Juris Kainins nonema man no konta divas summas 937.76 un 223.37.Tas ir manas nopelnitas pensijas 259 menesi,bet iekratas ,jo sakara ar pandemiju nevareju iznemt,un 2018 gada man sakas bankrota process,kurs beidzas 2019 gada septembri,Kapec man atskaita vel manu naudu.

Papildināts milzaraja 14.05.2021

Kludaini uzrakstiju savu pensiju nospiedu nepareizo taustinu,man menesi pensija 359 eiro,bet es uzrakstiju 259,kas nav PAREIZI,bet savu naudu es gribu sanemt jo mani neviens par velti neuztur,ar cienu Izolda Milzaraja