www.sudzibas.lv Sandra Jaunsleine tiesu izpildītāja Naudas izņemšana no mana konta

Sandra Jaunsleine tiesu izpildītāja - Naudas izņemšana no mana konta

Par būtiskiem pārkāpumiem no Amata atcelta tiesu izpildītāja Sandra Jaunsleine (19) . Autors: irliepaja.lv. Datums: 28.02.2020, noņēma man 2021 gada naudu no mana pensijas konta 134.08 eiro, lūdzu atgriezt man naudu uz pensijas kontu Liepājas pasta nodala, man nav paradu, jo 2018 gada lidz2019 gadam, man tika veikts bankrots Anglijā. Sertifikāta nr 5059314 no 2018 gada, paldies. Gaidu naudu atpakaļ un mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv

16.05.2021

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 17.05.2021

Uzrakstiet sūdzību ZTI palātai un Tieslietu ministrijai.
Negatīvas atbildes gadījumā būs par pamatu vērsties ar pieteikumu pret Latvijas Republiku (ka atbildētāju).

I ilrgjefiho 17.05.2021

Jā, pensionārs, parādnieks var uzrakstīt sakarīgas sūdzības un vērsties ar pieteikumu.
Protams tās sūdzības ir jāraksta, tikai kad tad tam ir bijusi vērā ņemama jēga.
Skatos speciālists galīgi prātiņu izkūkojis.
Rekur, bija gadījums, kad ZTI izsolīja parādnieka dzīvokli ar parādnieka līķi tajā. Un kas ZTI bija par to ? nekas! Pēc kāda laika tas pats ZTI apkrāpa citu pensionāri, par to nesen presē rakstīja

M milzaraja 17.05.2021

Es Izolda milzaraja jau rakstiju,ka man nepamatoti ir iznemta nauda no mana pasta konta,jo pandemijas del es nevareju sanemt savu pensiju Par būtiskiem pārkāpumiem no amata atcelta tiesu izpildītāja Sandra Jaunsleine (19). Autors: irliepaja.lv. Datums: 28.02.2020.Ka vispar vina var panemt manu nopelnito pensiju,ja man nebija iespejas iznemt naudu,tagad man atkal ir paradi,Man 2019 beidzas bankrota process Anglija Sertifikata Nr 5059314 no 2018 gada,paldies.Ar cienu Izolda Milzaraja