www.sudzibas.lv Sandis Veidemanis Nepabeigts dzīvokļa remonts

Sandis Veidemanis - Nepabeigts dzīvokļa remonts

Iesaku turēties pa gabalu no dzīvokļu remonta meistara Sanda Veidemaņa (https://www.facebook.com/sandis.veidemanis.9) un viņa brigādes (Gatis, Edgars utt). Viņi nepabeidza solīto remontu manā dzīvoklī, pie tam vēl paķerot līdzi manu instrumentu kasti, fleksi, 25m pagarinātāju, krāsu, špakteli u.c. apdares materiālus. Cik man zināms, šie "meistari" reklamējas ss.lv, dzīvo Baldonē, līgumos, iespējams, izmanto SIA (IK?) K.A.P.2, pārvietojas ar baltu Ford Transit busiņu vai vecu 5. sērijas BMW.

B

S sgbuve 04.04.2014

Pāvel Deņisenko, pilnīgi pareizi, negribi maksāt naudu par darbu, tad maksā ar to kas tev ir.
Padoms celtniekiem, gribiet strādāt pa kapeikām un vel tās pašas nesanemt, tad esiet droši aicināti Rīga, Imanta, Kooperatīva ielā 24 pie Pāvela Deņisenko.

B breezer 06.04.2014

Veci, cenas nosauci TU, es tās neizdomāju. Kaut kā neesmu dzirdējis, ka meistars saņem 100% samaksu PIRMS remonta beigām. Pabeidz remontu, kā solīji, un tad saņemsi atlikušo. Bet ņemt svešas mantas tā ir zagšana.

B breezer 06.04.2014

Palasiet kaut vai te: http://www.draugiem.lv/group/16012941/visiem-kam-aktuals-remonts-remontdarbi-buvdarbi-interjera-dizains-celtnieciba-maja-dzivoklis./ pilns ar negatīvām atsauksmēm par to Sandi piemēram:

Aija Zaķe12. okt 2013 13:25
Es uzticejos siem meistariem un neieteiktu vairak nevienam!!!
Rezultāts tāds ka ir izjaukts dzīvolis..pusiesākti darbi un meistars aizgaja ...nu Sandim tādi darbinieki kad sāk kad grib, nāk kad grib...dažreiz dienām nerādas un izrādas ka piehaltūrē vel paralēli musu dzīvokla remontam...
Varbut vēl kādam ir pieredze ...gribetos zinat un ar citus pabrīdināt lai nav meņešiem jadzivo remonta procesā... Tādu iesāktu remontu neviens negrib turpināt un tagad sanāk maksāt dubultā...

S sgbuve 07.04.2014

Pavēl, skopais maksā divreiz, negribēji maksāt, nu tad maksāsi dubultā.
No kurienes esi izrāvis tādu Aiju Zaķi, pirmo reizi par tādas eksistenci dzirdu, bet nu protams, cik daudz tu vari sarakstīt negatīvo, tik pat daudz es atradīšu reālus klientus kas sarakstīs pozitīvo.
Un tā mēs te varam karot mūžīgi.

R Romija 07.04.2014

Sevi cienošs meistars uz sūdzību nereaģē un netaisnojas.

B breezer 07.04.2014

Sandi, pirmkārt, par visiem pabeigtiem darbiem jau esmu norēķinājies ar tevi. Kad pabeigsi, saņemsi atlikušo. Patreiz darbs ir izdarīts par ~80% es tev samaksāju par 95% un tu vēl zodz no manis? Aiju Zaķi neesmu izdomājis, ikviens taču var taču ieiet draugos un apskatīties. Pie tam, reaģējot uz šo sūdzību ar mani jau ir sazinājušies citi cilvēki, kas arī apgalvo, ka tu ņem visus objektus pēc kārtas, saņem avansu un pazūdi ar materiāliem un naudu. Diemžēl, kā pats saproti, šādi triki nevar turpināties mūžīgi...

B bomstricis 12.04.2014

Viens nu ir skaidrs, nekad dzīvē nekādos darījumos neielaidīšos nedz ar Sandi Veidemani, nedz Pāvelu Deņisenko, nedz arī ar Aiju Zaķi, jo nekas nav sliktāks, ka sasieties ar cilvēkiem, kas zog, apsūdz, apmelo un nomelno. Ja tam ir pamats, tad to var kārtot citādos ceļos. PEASE. Variet sapūt savā sūdzību portālā!

J Jānis no Cēsīm 13.04.2014

Komenti ir muļķu murgi, kamēr pašiem ši lieta neskar. Manā gadījumā amatniekam maksāju godīgi pēc norunas, tomēr pēc laika parādās šaizes, pēc 3mēn.sienas stūrī parādījās plaisas, dekor malu pašam vajadzēja domāt kā pielikt nerunājot jau par ieliktām durvīm kuras tagad strīķē. ES nebūdams amatnieks ieliku jaunas durvis ar rāmi un jau 5.gadus tās rīvi veras.
Secnājums viens - ja Tu visu māki tad neko jēdzīgi neko neproti padarīt kvalitatīvi. Strādā pēc formulas Tjap-Ļap.

G Gaida 18.06.2014

Uzticējos Sandim Veismanim, bet izrādās ka viņš ir krāpnieks. Apsolīja remontu, saņema daļu naudas pa darbu naudu par materiāliem, izjauca remontējamās telpas tad pazūd uz vairākām dienām. Pēc 4 dienām atbrauc bez instrumentiem, pagrozās un aizbrauc. "Loti nenopietns cilvēks netur doto vārdu. Paliku bez remonta un bez naudas.Neuzticaties SANDIM VEIDEMANIM.1dck

M mgrasis 09.01.2015

Kaut kāds ļoti līdzīgs stāsts un pieredze ar Sandi Veidemani no Baldones kā Gaidai. Pilnīgi noteikti turaties pa gabalu no šitā mēsla gabala. Pēc tam pats brīnās, ka nav par ko benzīnu ieliet, lai uz objektu atbrauktu. No kā viņš Tev radīsies, ja visur, kur Tu ej mēslu čupa paliek!!

T taskuram nesamaksaaja 10.05.2015

Blēžu kantoris, paši neko nedara, sameklē kas strādā un beigās nesamaksā par padarīto

A artur pirozkov 11.05.2015

kas ir "' PEASE" Bomstricis komentā ?

Latviešu tautas 11.05.2015

100%тный латыш, настоящий патриот Латвии, вор со стажем!

JD Muižnieks - Labdien,esam neliels ģimenes uznēmums kas... | Facebook - फेसबुक

Labdien,esam neliels ģimenes uznēmums kas nodarbojas ar iekšdarbiem. Izremontēsim jūsu dzivokli,biroju vai citas telpas . Savstarpēji vienojoties aizbrauksim, apsekosim novērtēsim veicamos darbus . jūsu un mūsu ...

Tālāk klienta raksts:

Vakar ielika durvis, viss izskatījās, ka ir ok. Jāņa klātbūtnē vēlējos tās aizvērt, Jānis pat diezgan ar neapmierinātību pateica, ka vēl nedrīkst, visu izbojāšot, pa ātru vēl, viss atlīmēšoties . Es to pieņēmu par saprātgu lēmumu, un nepārbaudīju, tas nozīmē, Jānis zināja, ka es nesamaksāšu, ja apskatīšos. Kad Jānis aizbrauca, es tomēr uzdrīkstējos apskatīties. Atņēmu no vienas durvju malas stuti, ko Jānis turpat ieraudzīja dzīvoklī, tās bija vieglas, vecās žalūzijas, kuras tipa kalpoja par palīgu, la pielīmētu apmali, zem kuras arī bija noslēptas visas nepilnības slēdzenes pusē. Žalūziju, stuti neaiztiku, bet viņas slīdēja pa grīdu neveicot PILNĪGI nekādu funkciju. Mēğināju aizvērt durvis, tās bija ieliktas KRĒZĪ, es tās nevarēju aizvērt. Jāņa slēptā vieta traucēja, neļāva tās aizvērt. Samaksāju BARGU naudu, SIA JD Muižnieks. Es ceru Jāni, ka atbrauksi un visu salabosi, lai samaksātā nauda atbilst tavam darbam.