www.sudzibas.lv Sandis Mohovikovs Krāpnieciska uzņēmējdarbība

Sandis Mohovikovs - Krāpnieciska uzņēmējdarbība

Uzķēros internetā uz plaši izreklamēto Imanta Kalniņa, Turaidas Rozes, Autobuss Debesīs Dziesmu svētku ieskandināšanas lielkoncertu Vecgulbenes muižā. Skan fantastiski, vai ne?
Sapirku biļetes visai ģimenei, saaicināju draugus brīnišķīgi pavadīt sestdienas pēcpusdienu un ar pilnām 2 a/m devāmies uz Vecgulbeni.

Koncerta organizators un, acīmredzot, arī reklamētājs - Sandis Mohovikovs.

Gala rezultātā dabūjām lietū pārsalušu skolnieciņu koncertu ar šķībām notīm un 3 metrus no skatuves stāvošiem mikrofoniem. Patiesības labad piebildīšu, ka daži skolnieciņi nodziedāja atzīstami.
Koncerta beigās 3 dziesmas nodziedāja Turaidas Roze un 3 dziesmas Autobuss Debesīs, 1 dziesmu koncerta vadītāji.

Gan mūsu ģimenes, gan vēl pāris pazīstami madonieši palikām neizpratnē - kādēļ koncerts, kurš paredzēts vienīgi bērnu vecākiem (99.99%, mēs tur bijām praktiski vienīgie "no malas"), kuri atbraukuši savas atvases savākt no nometnes, tiek reklamēts kā Dziesmu svētku lielkoncerts ar mega grupu piedalīšanos?

Šķiet, ka te ir darbiņš PTAC - pārbaudīt, kādām krāpnieciskām metodēm pelna naudiņu Sandis Mohovikovs.

I