www.sudzibas.lv Sandis Geislers Nenopietns cilvēks

Sandis Geislers - Nenopietns cilvēks

Gribēju Jums pastāstīt par "ideālo" vīrieti Sandi Geisleru (dzīvo Dobelē (Krimūnās) un Rīgā (dažkārt īrē dzīvokļus)). Neticami bailīgs un bezatbildīgs vīrietis, kurš savos 30 gados meklē un nav atradis nopietnas attiecības...mana draudzene ar viņu gatavojās precēties kad menesi pirms kāzām viņš sāka vazāties apkārt un viņam bija vajadzīgs laiks lai pārdomātu dzīvi, tas jau nekas, bet mana draudzene gaida arī (kā vēlāk izrādījās) šī vīrieša bērniņu par kuru viņš vispār neinteresejās un atzīt netaisās. Kā noprotams šis cilvēks visu laiku melo, nevienai sievietei nekad nav bijis uzticīgs un lieto regulāri alkoholu!!! SIEVIETES šis vīrietis mīl tikai SEVI, neuzķeraties uz viņa pievilcību, jo šādi cilvēki diemžēl nemainās nekad!!! Ja vēlaties laimīgas attiecības neiepazīstieties ar Sandi Geisleru, tas nav tā vērts!!! Viņš melo, krāpj, izliekas un neciena sievietes kā arī lieto daudz alkoholu!!! Izvairās no atbildības un regulāri bēg no nopietnām attiecībām!

A Atis 13.07.2010

:D :D Par šitādiem jokiem nezināju! Šitā aŗi var?!? :D Labs! Par priekšnieku arī varu te safantazēt stāstiņus un publicēt? A, vispār te var sarakstīt ko vien vēlas? :D Raksta autorei noteikti labi padodas sacerējumi. Bet vai šamējā spēj būt tik godīga un pateikt kas pati ir un uz satikšanos parakstītos? :D 100% ka nē! :D
Bet tas tā, draugos parādās 3 cilvēki kurus sauc Sandis Geislers. :)

S Spodra 15.07.2010

:D Me arī ierēc :D.
Atis ir sakarīgāks par Sandi.

L Labvelis 15.07.2010

Kāda sakara Jūs vispār publicejat šeit kautko tādu?! Te ir tīras privatdzīves problēmas, vai tiešam nav kur citur tos apspriest!
Kam domāta cilvēkam galva, tikai ēst un runāt?! Pirmam kārtam lai domātu, nu tad miļie cilvēki, domājiet taču.

S Spodra 16.07.2010

Atim pat nau B kategoriju tiesību. Saldū viņš iet ar kājām.

D Daina 02.08.2010

Vēl ir tāds frukts kā Atis Geislers. Visus ved ārā no pacietības. Satikties mīž, jo zin, ka būs viņam traki :D
Atis Geislers ir Sandim bračka.
Cik esmu lasījusi citā diskusijā, ka Atis Geislers it kā braukājot pa baznīcu bez tiesībām.

I IneseBogdanova 31.10.2010

Es ļoti ceru, ka visu šo murgu nav lasījis pats Atis Geislers.
Jo labi nebūs, ja viņš šito uzzinās.

A Arnisv 09.12.2010

Ko tur runāt par Ati.
Labak viņam netuvoties.
Loti pārliecināts kristietis.
Oponentus saukā par feikiem.

S Spodra 19.01.2011

Sandis Geislers ir viens no Ata Geislera ģimenes radiniekiem.
Atim ir vēl 3 dzīvi bračkas.
Viņš ir pārāk izlutināts.
Kristiešu domubiedru grupā Atis nemitīgi lamā oponentu

L luna 21.03.2011

Tā vien izskatās, ka domu biedru grupās diskusijas griežas ap šauru personu loku, nav nevienas diskusijas, kurās netiktu pieminēts Arnis Vilemsons, tad Atis Geislers, tad vēl kaut kāda Inese Kakteniece.
Invalīdu domu biedros vispār notiek totāls ķīselis.
Es no turienes izstājos ārā, jo tur ilgāku diskusiju vidē karo agrāk naidā sagājušas personas. Kam interesē, ka Pēteris gulējis ar Līgu, vai Līga nākamajā dienā pārgulejusi ar Jāni? Tad Jānis aiznākamajā dienā sadzēris ar Pēteri, un paseksojis ar čaka ielas meiteni? Tādas debīlas diskusijas jau labu laiciņu iet vaļā tieši invalīdu domubiedros. Kādu iespaidu sabiedrībā kopumā atstāj paši invalīdi? Vai tiešām internetā diskutē tikai morāli kropļi? Vēl vairāk parāda to, ka smadzeņu vietā ir salmi.
Esmu secinājusi, ka tieši invalīdi ir kompleksaini.
Delfu forumā uzdūros vienai diskusijai, kur viens domubiedru ādmins esot no domubiedriem izmetis ārā citu invalīdu, par to, ka ne tāda acu krāsa un purns.
Kāpēc netiek atklāti runāts par diskrimināciju virtuālajā pasaulē?

मैंपहले 17.05.2011

Atim Geisleram patīk padirsties.

S Spodra 09.06.2011

Gan jau ka parakstītos uz satikšanos.
Ati Geisler beidz vienreiz melot !