www.sudzibas.lv "Sanadents ZA", SIA Nekvalitatīvi veikta higiēna !

"Sanadents ZA", SIA - Nekvalitatīvi veikta higiēna !

Nekvalitatīvi veikta higiēna bērnam, tā es varēju iztīrīt pati mājās ar parasto birsti! Aplikums bija redzami palicis..., turklāt skaitījās valsts apmaksāta, bet bija jāmaksā 5€, lai gan, kad zvanīju un pierakstījos, pārprasīju, vai ir valsts apmakasāta uz ko atbilde sekoja"jā"
Bet visvairāk šokā biju par higiēnistes rīcību, pēc mana bērna zobu apstrādes, kad izvēlējās vienas garšas pastu, bet, kad higiēniste bija jau iespiedusi plaukstā, bērns pārdomāja un gribēja otru pastu, viņa atvēra lielo trauku un atlika pastu atpakaļ. Un ja nu visi bērni ir tik neizlēmīgi? Fui!

E ELLIO 29.09.2019

Par valsts naudu pārāk cacains bērns. Higiēniste Jums to zobu pastu jau bērnam mutē ielika,ka nedrīkstēja likt atpakaļ traukā? 5 eur piemaksājāt? Vesels miljons,ka tik nebakrotējat no tā piečuka.

A Anima 29.09.2019

Principā!

E ELLIO 29.09.2019

Pirms vizītes vajadzēja noskaidrot, vai papildus valsts segumam ir kaut kas jāpiemaksā.Valsts izdala kvotas, ja to nepietiek,tad sadala uz visiem vai ņem papildus simbolisku maksu(5 eur tiešām ir simboliska maksa).