www.sudzibas.lv Samana Viss graujoši slikti

Samana - Viss graujoši slikti

Es nopirku kuponu no PērkamKopā.lv uz Tibetas masāžu salonā Samana.
Šodien aizgāju uz masāžas pierakstu. Diemžēl, es nesaņēmu pakalpojumu, jo ne aprakstā, ne veicot pierakstu, pa telefonu, es netiku brīdināta, ka man tiks nodarīti miesas bojājumi- zilumi. Internetā šī masāža tiek aprakstīta kā relaksējoša.
Pirmkārt, masieris bija vīrietis, arī par to ir jābrīdina.
Otrkārt viņš teica, ka man būs viss ķermenis zilumos.
Es nevēlos saņemt miesas bojājumus, tāpēc atteicos. Es lūdzu, vai par šo summu un 1.st. laikā varu saņemt parastu relaksējošu masāžu, uz ko man atbildēja, ka nē. Ka varot mani masēt ar čiekuriem. Atteicos.
Turklāt viņš teica, ka masāža ir 50 min, kaut arī pēkot kuponu ir teikts: 60 min.
Man ir izniekota nauda un laiks. Man ir mazs bērns, es sarunāju draudzeni pieskatīt
mazuli. Arī viņai man būs jāmaksā vai jāpērk dāvana par ieguldīto darbu.
Es esmu vīlusies un man ir naudas zaudējumi.
PērkamKopā.lv teica, ka naudu 3-5 dienu laikā atdos.
Lūdzu neejiet uz šo briesmīgo salonu!

23.07.2019

Ka

Be Bez_vārda 23.07.2019

Pats no visa atsakàs... kam tàds klients vajadzìgs...

Ai Aivis 23.07.2019

Klientam saka, ka būs zilumi, no zilumiem atsakās vai no čiekuriem? Cilvēkiem mācaties lasī... Lūdzu|!

Ko KOTUSAKI 23.07.2019

Kas par lesbiskām nosliecēm, vīrieša vārds, grib, lai masē tikai sieviete?

Be Bez_vārda 23.07.2019

Kas par diskriminàciju? Tas ir normàli.

Ai Aivis 23.07.2019

Citām sievietēm ir vīri, kas iebilst pret to, ka citi vīrieši masē loģiski vai tikai eksistē Jūsu viedoklis?

Ko KOTUSAKI 24.07.2019

Ko tu saki, citi vīrieši iebilst, bet sieva tā vai tā raujas uz relaksējošo masāžu? Varbūt vīrs neprot relaksēt savu sievu kā nākas?

Tu Turkey901 23.07.2019

Samana ir masieru skola un salons, kur sniedz kvalitatīvus masāžas pakalpojumus, tai skaitā paši pasniedzēji!
Pašam no sākuma jānoskaidro, ko pērc un uz ko paraksties, sāpīgo masāžu topā ir sporta masāža, pretcelulīta masāža, Jūsu pieminētā Tibetas masāža, uc.
Ļoti laba un veselīga lieta, tiek izmasēti dziļie muskuļi un vīrietis ar tādu uzdevumu bieži vien tiks daudz labāk nekā sieviete, kurai var fiziski nepietiks spēka izdarī visu, kas ir paredzēts!

Tu Turkey901 23.07.2019

Labi, ka kuponu neiegādājāties uz erotisko masāžu, tad gan varētu pastrīdēties par vīrieša izpildījumu! :))

Li Livva 23.07.2019

Ja Tu esi Kaspars Zeme, bet raksti ,,es esmu vīlusies", tad kā Tev liekas, vai viņiem viegli uzminēt- gribi vīrieti vai sievieti?

Pe Pelekais Latvietis 24.07.2019

Vēl viens tēvs "ja že mat" sindromu vai atkal "ja že mat".
Vīrieši ir labākie masieri.

Vi vitols 24.07.2019

Es tev iesaku padzert nomierinošas tējas un tad iet uz masāžu.

Kr Kristine Āboltiņa 20.08.2019

Nepiekrītu jums, tā ir akciju prece, pa lētām naudiņām neviens nestrādās izcili, ejiet uz dārgiem saloniem, ja gribi! Mani apmierināja salons un masāžas! Pa pilnu cenu nākot uz masāžu var just, ka masieris ar atdevi masē tevi. Nevis pa 5 eiro masieris atdos visu savu enerģiju! Padomājiet paši pirms komentējiet ko tādu. Par zilumiem runājot, nav patīkami, ja tādi rotā sievietes ķermeni, bet Nejau šie zilumi tiek nodarīti speciāli! Turklāt jūs vēl masieris brīdināja.