www.sudzibas.lv Samana Attieksme - pasakot man

Samana Salons - Attieksme - pasakot man

Es centos sazvanit Samana salonu lai pierakstitos uz masazu un pedikiru. Ta ka atrodos arzemes tad zvaniju no sava arzemju numura, jo Latvijas numurs mainaas katru reizi kad atrodos Latvija. Kad centos pierakstit sevi preks skaistumkopsanu, man biezi vien necela klausuli un zvanija atpakal. Biju parsteigta par zvanisanu atpakal, jo neesmu jau neakads "maniaks". Censos sazvanit salonu uz to noradito numuru majas lapa, kurs ir mobilais telefona numurs. Velak kad es nevareju pacelt klausuli, salona ipasniece zvanija atpakal un atstaja man balss pastu ar sadu zinu "Fuck off, you the sun of the bitch!". Esmu soka ka ar kadu taa var runat, ja pat persona nav dzirdejusi kas ir otra gala un ka tas ir klients!!! Kad zvaniju atpakal un velejos paskaidrot, tad otra gala pacela telefonu un nerunaja neko bet es centos runat lai saprastu ka runaju latviski. Pie klausules bija virietis pateica "halo" un nometa klausuli. Laikam Samana salona ipasnieces virietis pacela jo abi domaja ka esmu kads virietis kas "uzmacas" vina sievietei. Arvalstis ir daudz latviesi un ja kads zvana no arzemju numura, tas nenozime ka kads "maniaks" censas uzbasties! Pec sis pieredzes man negribas uz so salonu vairs nekad iet. Pirmaja reize, kad apmekleju so salonu pirms gada, man patika serviss, bet saja reize esmu dzili jo dzili vilusies par cilveku attieksmi un pienemumiem par citiem!Sis telefona zvans pierada to kada ir apkalposana un attieksme pret cilveki! Nesaku nevienam tur iet!!!!!