Salt Switch - Brāķis

Es ļoti neapmierināts ar salt Switch kvalitāti. Nopirku jau otru jaunu salt Switch kuram ir ļoti pretīga, rūgta garša itkā kaut kas ir piededzis, kaklā kož. Tādu vienkārši nevar lietot.
Pirku salt Switch ar melones garšu. Šķiet, ka tāda kvalitāte ir nepieņemama, jo produkts tiešajā nozīmē nav lietojam. Velkot dūmu rauj uz augšu no rūgtuma un deguma garšas. Šādi var saindēt cilvēkus.

Good Intentions 12.05.2022

Beidz smēķēt šito fufeli. Ir dzirdēts par brāķiem, bet gan dūmu skaitā. Iesaku nopirkt Eleaf IORE, kura ir uzlādējama un iepildāma - daudz izdevīgāk.

S Suitfree 13.05.2022

Tu baigi ieelpo, tapec rugta garsa. Skidrums sak degt..

K kartupelis46527642 13.05.2022

Esmu diezgan pārliecināts, ka tam tā nevajadzētu būt.

A Aleksa Tutina 24.11.2022

Saglabājot pirkuma čeku ir iespēja samainīt jebkurā saltpoint.

N Nezināmais Darbinieks 24.11.2022

Dominā neko neviens ne apmaiņa, ļoti slikta kvalitāte, gan produktā, gan darbiniekos! Daži pat nespēj runāt Latviski.. Juglā diez gan jocīga pārdevēja, piedāvā dīvainus piedāvājumus... 😅

MacBeton 21.12.2022

Tas ir tāpat kā nopirkt biosūda brokastu pārslas un pēc tam žēloties par garšu.
Problēma ir smadzenēs.

P Pietiek! 02.02.2023

Salt Switc... Beidzot kāds par to runā, mēneša laikā 10 bojāti Salti, reāli smird pēc deguma un garša kā degošai plastmasai. Un produkts nav tik lēts lai ielaistu tirgū tik daudz brāķus, gandrīz 70 Eur mēnesī sanāk izmest miskastē, jo produkts nav lietojams...

S Smoky 19.02.2023

Pēdējā laikā ir diezgan daudz sanācis iegādāties šo produktu un esmu novērojis, ka aptuveni 20-30% no nopirktajiem “saltiem” ir brāķēti ar pretīgu, piedegušas plastmasas garšu/smaku. Gan pilnīgi jauniem gan kādu laiku palietotiem “saltiem” parādās šī smaka/garša. Nekvalitatīvs produkts - vairāk nepirkšu.