J Jānis 09.01.2009

Есть прекрасный салон, а точнее представительство Konica Minolta в Латвии. Купил у них аппарат, доволен:):)

V viita 18.12.2012

es varu pastāstīt par savu pieredzi. izdomāju pasūtīt krūzītes-skolotājas davanām. Tā kā esmu no rajona uzrakstīju viņiem, ka netieku pakaļ un vai varu izņemt sestdien vai pa pastu. Man darbinieki atbildēja var gan tā, gan tā(epasts man ir joprojām saglabāts)
Aizbraucu sestdien no Ventspils, atradu barona ielu un "Aplauzos" nestrādā. Pirmdien zvanīju un sacēlu trauksmi, ka tas varbūt ka man epastā atraksta, ka varēšu, a e s nepaspēju un ka man jau otrdien ir pasākums.Un dāvanas ir jāpasniedz otrdien, atbilde bija apmēram tāda "Es neko nezinu"Tas nekas, ka pieteicu ka man ir saglabāts epasts, kur viņa darbinieki man ir atbildējuši ka verēšu. Viņam tik atbilde sestdienās nestrādājot(tas nekas, ka viņiem bija ielikts, ka 22, 12, 12 strādās) un liidz ar to padomāju, ka varbūt sakarā ar svētkiem strādā savādāk. vini varot man piegādāt pa 10, 49 ls!!!bet negarantē ka es dabuusu pasuutiijumu liidz otrdienas trijiem.
Līdz ar to man krūzītes izmaksāja 15ls par krūzītē, plus 9ls ceļš no Ventspils, plus man bija jālūdz cilvēkam no Ogres braukt un izņem un nodot šoferītim, kas brauc uz ventspili(15ls)
Un kvalitaate arī pārsteidzza paliknīši bija tik plāni un robaini apgriezti, krūzītes ...ciešamas, bet bilde būs uzlikts prieksplānā, neviss ka citās firmās izlīdzināta pa visu krūziiti