www.sudzibas.lv Salons "Kameja" nekvalitativs pakalpojums

Salons "Kameja" - nekvalitativs pakalpojums

Velos izteikt komentaru par salona "Kameja" pakalpojumu kvalitati. Taisiju pie viniem manikuru ar gelish laku, ar rezultatu nebiju apmierinata. Sieviete - specialiste, kas taisija man manikiru bija ar nekoptiem nagiem, uztaisija loti nekartigu un nepievilcigu manikiru, ja to vispar var nosaukt par manikiru.

Sis salons aktivi piedava dazadus pakalpojumus internet portalos - kuponu veidaa (it ka ar atlaidi), vienu no tadiem kuponiem sanemu davanaa. Rezultataa ieguvu nesmuku manikiru, kuru nonemu jau nakosaja dienaa, un vel man bija jaasamaksa papildus 2 lati, klat pie kupona.

Meitenes, ludzu neterejiet savu naudu, ar rezultatu nebusiet apmierinatas!!!

M Marija 07.05.2011

Man šajā salonā matu griezumu un ieveidošanu taisīja speciāliste ar ļoti nekoptu ārēju izskatu(frizūra, nagi). Viņa visu laiku šķaudīja un šņaukāja degunu.

Rezultāts ir ļoti šaubīgs. Nekad vairs nepirkšu kuponus no salona Kameja.

V viktorija 09.05.2011

arī pirku kuponu uz matu nogriešanu un ieveidošanu, nogrieza man ļoti labi un vēl pie tam iztaisnoja, kas jau skaitās cits pakalpojums, un nebija jāpiemaksā nekas :) biju ļoti apmierināta ar rezultātu.

L Laura 13.08.2011

Šodien biju ar kuponu uz matu griešanu, veidošanu un matu masku, ja to vispār var nosaukt par griešanu, veidošanu un matu mazgāšanu (1 reizi, neizmazgājot galvas apakšējo daļu) Nekvalitatīvs pakalpojums par kuru bija žēl iztērēto naudu, sajūta tāda ka meistare praktikante, labākajā gadījumā beigusi 1 mēn kursus par frizieri.

L Laura 25.10.2011

vakar biju sini salona ar kuponu uz manikiru un gelis parklajumu, paliku apmierinata, manikirs uztaisits loti rupigi un parklats ar gelisu ari loti akurati! Liels paldies manikirei Zannai noteikti izmantosu vinas pakalpojumus ari turpmak!

D Diāna 19.11.2011

nesen biju tur uz manikīru ar gelish pārklaājumu. Kas tas par gelish, kas man pēc 2 dienam no pāris negiem jau tā kā nolobijās????

M mona 17.01.2012

Shodien biju uz matu lamineshanu un griezumu ar veidoshanu... Nu ko varu teikt - ja par lamineshanu tiek uzskatita matu maska, kura tiek sildita zem fena... Pec zhaveshanas mati pukaini - tiek savalditi tikai ar matu pannu, kuru principiali nedrikst lietot pec lamineshanas!!! Griezums ir o.k., meitene centas, bet parejais vienkarshi sagrava visas ceribas... Nevienam neiesaku!

S Sabine 17.01.2012

ah aha ah

S sveets6 03.09.2012

Es ari biju šajā salonā .Laurai pilnigi piekritu

S sveets6 03.09.2012

Laurai par matu griešanu, veidošanu un matu masku.

T thezakis 23.10.2012

Sveiki. Arī biju šajā salonā. Apkalpošana it kā ok, bet administratore flegmātiska meitene, toties pakalpojumu kvlitāte ir vnk "super". Matus grieza, kā izteicās salona īpašniece, viens no labākajiem Rīgas frizieriem (vīrietis), rezultāts tāds, ka atnācu mājās, vēlreiz izmazgāju matus, iztaisnoju un sapratu, ka viss ir viļņais, kaut gan pirms tam mati bija vienā garumā. Zvanot uz salonu man pateica, ka tas nevar būt, jo friezieris ir labs un sarunāja laiku, lai atnāku citu dienu un izlaboju, bet izlēmu, ka neiešu, jo negribu karē. :D iespējams es kko nesaprotu no modes un īstenībā man bija krutākais šīs sezonas griezums. :D

S saaa 23.11.2012

nopirku arī kuponu keratīna maska+griešana+veidošana un aizgāju, biju šokā, kad izgāju no frizētavas, nekad vairs uz turieni neiešu, tad jau labāk uz mācību frizētavu, kur to visu dara ilgāk, bet krietni labāk... friziere vnk bija ar kko neapmierināta, nogrieza manus garos matus, gandrīz līdz pleciem, pirms tam bija krietni zem lāpstiņām, lai gan sākumā pateicu, lai sargā garumu, jo mati nebija bojāti... un veidošana, ārprāts, ja to var nosaukt par veidošanu, es pirms miega labāk ieveidoju savus matus... kas tā par frizētavu, kur par veidošanu nosauc matu izpūšanu ar fēnu???
vnk drausmīgs salons!!!

S saluta 18.12.2012

esmu bijusi tur 2 reizes.. vienreiz uz griešanu + laminēšanu, otrreiz uz keratīna matu maska+griešana
frizierītes abas reizes bija ļoti jaukas.. nogrieza ļoti skaisti, patīk.. diemžēl nezinu vārdus abām frizierītēm.. pirmo reizi bija sieviete gados, gaiši mati.. varēja varbūt labākā līmenī latviešu valodu zināt, bet sapratāmies.. otreiz bija jauna sievietes, tumšiem gariem matiem.. valodu zināja labi, attieksme, es pat teiktu, bija ļoti laba..
pie viedošanas piedāvāja vai nu veidot ar fēnu, vai ar matu taisnotāju -izvēlējos matu taisnotāju :)

P.S. otrā reizē gan man tēju neviens nepiedāvāja.. tas laikam tikai pirmajā reizē pienākas, kamēr sēž zem tā žāvētāja :)

D dinsy20006 02.02.2013

Sveiki, es arī eju ar kuponiem un vairs neiešu uz šo salonu dēļ apkalpojošā personāla, jo gados kundzīte nesaprot lāgā latviešu valodu, kas sādēja administrācijā, jo kad zvanīju lai pieteiktos uz solāriju un prasīju kad labāk iet, viņa tikai atbildēja jā jā, un jaunā meitene tumšiem matiem ir tiešām flegma. Trāpījos brīdī, kad nebija neviena apmeklētāja salonā, darbinieki sēdēja uz apmeklētāju dīvāna un apsprieda privāto dzīvi, kamēr ģērbos nebija pat kur savu somiņu nolikt, bija bezmaz vai jāliek uz grīdas vai jātur zobos.

L Liene:)) 21.02.2013

L Liene:)) 21.02.2013

Esmu bijusi vairākas reizes uz griešanu un keratina masku pie puiša-ļoti patika, ar suku matus iztaisnoja labāk nekā ar pannu!:)
esmu arī izmantojusi gelish piedāvājumu-turējās gandrīz 3 nedēļas.

S Sanita.. 17.05.2013

Atkal biju uz šo pakalpojumu un ļoti apmierināta.

K Kristine Simsone 15.11.2019

Nepatika, griza matus sieviete, rezultats viena puse garaki , nevienadi, labak citu salonu apmeklet