www.sudzibas.lv Salons "Imērija" friziere Darba rīku dezinfekcija

Salons "Imērija" friziere - Darba rīku dezinfekcija

Pirms vairāk kā gada uzzināju, ka man ir nejauka galvas sēnīte, ko var pārnest ar ķemmēm u.c. veidos un inficēt citus cilvēkus. Apzinīga būdama, eju uz frizētavām apgriezt matus, domādama, ka tur taču jābūt dezinfekcijas līdzekļiem. Kā es maldījos. Protams, pēc matu nogriešanas pabrīdināju, lai veic attiecīgās procedūras visām izmantotajām ķemmēm un šķērēm uz ko friziere tā iepleta acis, ka...mute vaļā un neko pateikt nevarēja, steidzās mazgāt rokas. Viņai nebija nekādas saprašanas kās ir galvas sēnīte un kā tā izplatās. Viņa atzina, ka nekādu dezinfekcijas līdzekļu viņai tur neesot. Dāmas, kas iet uz frizētavām, es jūs brīdinu, jūs jebkurā reizē varat tikt inficētas ar kādu matu sēnīti un no tām tikt vaļā ir ļoti grūti. Tas ir gan laikietilpīgi , gan dārgi. Pirms grižat matus, pajautājat vai darba rīki in dezinficētas, un jūs redzēsit, ka šis nosacījums netiek pildīts un jūs kā klients esat apdraudēts.

D

M Medus 01.05.2013

šitāds niķis ir jau no padomijas laikiem, kad bija kontroles, bet dezinficēts netika, jo lielākā daļa ir sliņķi, nolaidīgi cilvēki, kurus šī iemesla pēc par profesionāļiem vis nenosaukt
un, ja paprasīsi, vai Jūs dezinficējiet ? - nu visbiežāk pat vislabākajos salonos ļoti negribīgi atbild, jeb arī jā, jā, protams, bet, ja paliec salonā ilgāk sakārtoties un pavēro, tad pēc paša apmeklējuma neviens tā arī nenodezinficē neko
mati esot tīri un mazgāti, kāpēc gan dezinficēt ??!!
frizieri nav mediķi diemžēl un neapjēdz lietas nopietnību