salons Helga - friziere Olga

Vēlos uzrakstīt par frizieri Olgu. Apaļīga, 40 gadi, īss karē griezums. Viņa ir drausmīga. Par raksturu nerunāšu, tas individuāli Bet ko viņa man izdarīja par 30 ls ar matiem, tās ir briesmas. Gribēju atjaunot karē griezumu, nokrāsot matus un ieveidot, tā lai būtu kupli aizmugurē. Pajautāju 10x vai mēs viena otru sapratām uz ko saņēmu apstiprinošu atbildi.
Beigās kad gaiši brūnas krāsas vietā man bija mati rūsas krāsā un griezums it kā tikai noīsināti mati, bet par ieveidošanau, kura maksā 7 ls , viņa man tikai tos iztaisnoja. Es biju autā. Tēlo, ka ir profesionāle. Kad jautāju kāpēc mati ir divos toņos, saņēmu atbildi, ka ja gribēju vienā tonī tad vajadzēja balināt ar supru , bet tas aizņemtu laiku un maksātu vairāk. Es biju kā saka uz mutes. Sākumā viņa teica, ka maksās tas viss 25, bet beigās 30.
Goda vārds es biju tādā šokā, ka izgāju no turienes mēma. Atbraucu mājās un raudāju. No rīta aizgāju uz drogām un nopirku krāsu un mājās pārkrāsoju tās briesmas.Vajadzēja vispār neko nemaksāt.
Pirmo reizi ko tādu rakstu sūdzībās, bet meitenes lūdzu neejiet pie viņas
Nagus tur manikīres taisa super, manikīrs un gelish, bet šitā ir stulbene!!!!!!!!!!!!