salons Helga - apkalpošana

Kā jau rakstīju komentāros, arī man izdevās izbaudīt šā salona "labvēlību".
Dzīvoju tur pat netālu un biju ievērojusi ka salonā Helga ir arī solārijs. Apmeklēju citu salonu, bet izlēmu pamēģināt.
Devos iekšā. Cenas lētas, bet solārijs arī ne no jaunākajiem. Tomēr rezultāts mani pārsteidza, jo dažreiz jaunāks solārija modelis netiktu līdzi, tātad rezultāts mani apmierināja. Ko nevarētu teikt par attieksmi no darbinieku puses. Pievēru uz to acis, ja atrast lētu un labu solāriju ir diezgan pagrūti.
Pāris reizes apmeklēju šo vietu.
Tā devos atkal, iegāju iekšā sasveicinājos, bet neviens nelikās ne zinis par mani.
Pajautāju diezgan skaļi par solāriju.
Liela auguma sieviete mani ignorējot pieaicināja kolēģi vīrieša cilvēku, izklāstīju ko vēlos, viņš man palīdzēja, par to paldies viņam.
Iegājusi solārija telpā dzirdēju kā darbinieces izsaka divdomīgas piezīmes par mani un savu kolēģi, viena no tām bija kā šis vīrietis mani ieliks solārijā, izskanēja vēl pāris netaktiskas piezīmes, kas viņas ļoti uzjautrināja.
Jutos ļoti nepatīkami, ejot ārā no šī salona nezināju kur likt acis, jo visu skatieni tika raidīti uz manu pusi. Arī apmeklētāju kuri bija dzirdējuši šo sarunu mani nopētīja....

Atkal apmeklēju savu iepriekšējo salonu, lai gan cenas ir augstākas, tomēr katru apmeklējumu izbaudu ar baudu, jo šī salona meitenes māk izturēties ar cieņu pret katru klientu.

Z

J JIMMY 06.01.2012

tas, ka tur darbinieki ir briesmīgi, vairs jau nevienam nav noslēpums :)