www.sudzibas.lv Salons Bourgua Nekvalitatīvs pakalpojums

Salons Bourgua - Nekvalitatīvs pakalpojums

Salons Borgua Rīgā piedāvā matu taisnošanu ar keratīnu., nopirku kuponu 27, 75 ls.....neiesaku!!!!!!
Tiem, kas sapņo par taisniem matiem! 63% atlaide keratīna taisnošanai un matu atjaunošanai ar CocoChoco Brazilian Keratin Treatment tehnoloģiju Bourgua salonā.
Interjērs briesmīgs, atnākot uz procedŗu uz grīda bija mati, kurus friziere lielā steigā sāka vākt. Ok tas vēl tā, ķērās pie maniem matiem, uzmeta īsu skatienu un teica , ka keratīns paņems!!! Es jau sapriecājos ka man arī būs taisni, skaisti mati pa 30 ls, ok saprotu, ka keratīna procedūra maksā dārgāk, bet......pēc noteiktajām 3 dienām, kad matus nedrīkstēja mazgāt un likt sprādzes un visu pārējo, matus izmazgājot atklājās , ka nekā jau nav!!!!!! Viss pa vecam, mani pūkainie mati ir ar mani joprojām!!
Devos uz frizētavu, kur man pretī bija jau cita friziere, kura neko nezināja teikt, tikai iedeva vadītājas telefonu!!!
Zvanīju īpašniecei Jūlijai un skaidroju situāciju, šī man sāka stāstīt par kaut kādu bioloģisko vai organisko keratīnu, kurš iedarbojas uz 8 cilvēkiem no 10, es tan nu būtu tā 9 vai 10 uz kuru šis brīnumaisnais līdzeklis nedabojas. Es teicu, ka neesmu ar to mierā jo arī 30 ls ir nauda + nācās pirkt vēl īpašo šampūnu un kondicionieri(frizētavā uz vietas nebija), kas viss kopā sanāca samērā dārgi!!! Jūlija laipnā balsī solīja, ka varētu mēģināt tainot vēl vienu reizi par to pašu naudu, es biju ar mieru... tikai viņa neesot uz vietas uz man pārzvanīšot, bet diemžēl gaidu vēl šodien, jā un uz maniem zvaniem arī vairs neviens neatbild!! Iespējams vajadzēja doties vēlreiz uz frizētavu un pieprasīt, bet neesmu no cīnītājiem....gribu tikai brīdināt, ka pērkot šādas procedūras uz kuponiem jābūt ļoti piesardzīgiem, jo silītais nevienmēr atbilst patiesībai!!!!!Žēl tikai naudu un nervus, šādas iestādes nesaprot ka šādā veidā attiecoties pret potenciālo klientu viņi neo neiegūs!!!!

D

A Aqua@ 02.05.2013

1. Pokupaja kupon, logi4no predpolozhitj, 4to procedura, (kotoraja stoit po kuponu v 2 raza menjwe) ne budet provedena tak zhe, kak i procedura bez kupona, za obi4nuju cenu, ob etom uzhe ne odnakratno tut pisali. I 4awe vsego sjuda piwut zhalobi ljudi, kupivwije kupon i v itoge razo4arovavwijesja.
2. Vozmozhno Vawim volosam ne podxodit keratin. U menja takaja zhe problema. Delala dva raza v raznix salonax, raznimi keratinami, ponjala, 4to moi volosi keratin ne berjot. Po4emu srazu ploxoj master ili salon? Po4emu bi sna4ala ne zadumatjsa o sebe, a potom uzhe o4ernjatj vsex podrjad??

D dusmīgā2 03.05.2013

Tad nevajag reklamēt ka 100% būs taisni mati un skaisti un veselīgi un vēl nezin kādi!!! vajag brīdināt, ka var ārī nedarboties uttt. + tas nav logična, ka pērkot kuponu man jāsaņem sliktāks paklapojums vai nekāds...vai ja pa par puscenu nevar iztaisnot visus matus, tad varēja vismaz pusi!!!:)

Z [email protected] 03.05.2013

es ari biju sai pasa salona, bet paldies dievam lidz taisnosanai un naudas maksasanai netiku, jo atteicos maksat, jo mani "frizeja" kaut kada neadekvaata, brillaina, melniem matiem, pajauna, rupja krievene, un acimredzot pilnigi bez jebkadam zinasanam, kura nejeedza pat izveleties man matu toni, kad "friziere" bija iesmerejusi man 3 tonus tumsaku toni matos nevis blondu, bet BRUUNU, pateicu, lai fiksi mazga ara. KAUT KADS VAAJPRAATIIGAIS un DIIVAINAIS SALONS JO nevienu iznemot to neadekvaato brillaino krievusku, es tur sastapt nevareeju. brizam likaas, ka krievuska ir no psihenes izbeegusa, bet runa tada salda medus toni. tacu neuzkerieties ja negribat smagi iegrabties un vel pazaudet naudu

M madam 03.05.2013

KAUT KĀDS MURGS IR ŠĪS SALONS. MANI APKALPOJA KRIEVENE, AR BRILLĒM, PAGARIEM MELNIEM MATIEM, KAS MANI SAGAIDĪJA ĀRĀ VELKOT DŪMU, GADI 20, /izdzēsts/ ... KAD IEGĀJU IEKŠĀ, NEVIENA NEBIJA..SALONS KĀ IZMIRIS..PATI LAIPNĪBA BIJA ŠĪ SALONA ADMINISTRATORE, KAS BEIGĀS IZRĀDĪJĀS ARĪ FRIZIERE, VISS VIENĀ, KAS MAN JAU LIKĀS MAZLIET AIZDOMĪGI..KAD PATEICU KA VĒLOS GAIŠI MEDUS TONI, VĒROJOT ŠO FRIZIERI, SAPRATU, KA NO TOŅIEM VIŅAI MAZA SAJĒGA, TĀDĒĻ IEBAKSTĪJU AR PIRKSTU (!) KURU TONI VĒLOS . KAD SĀKU LASĪT ŽURNĀLU, IK PA LAIKAM ACI UZMETOT KO DARA FRIZIERE, IERAUDZĪJU, KA VIŅA KRĀSU MANUS MATUS AR MELNU (!!!) MATU TONI. BIJU MĒMA. ŠOKĒTA. KAD IEBILDU, FRIZIERE SĀKA RUPJI LAMĀT MANI, LAI ES SĒŽOT MIERĪGA, UN NETRAUCĒJOT VIŅAI STRĀDĀT. NEKAVĒJOTIES LIKU PASAUKT VADĪTĀJU, UZ KO VIŅA ATBILDĒJA, KA VISAS PRETENZIJAS VAROT TEIKT VIŅAI PAŠAI (!!)
LOĢISKI LĪDZ LAMINĒŠANAI NETIKU. LABI, KA VIŅA MAN NESĀKA GRIEZT. BŪTU PALIKUSI AR ZĒNGALVIŅU, VAI VISPĀR ROBIEM GALVĀ.
UZMANIETIES, NEUZRAUJIETIES UZ ŠĪS PĀRĀK PERFEKTĀS SKIDKU REKLĀMAS !!! TAS IR MURGS NE SALONS. SAJUTOS KĀ ŠAUSMENĒ. NE-ADEK-VĀTUMS IR VIENS VĀRDS KĀ ES VARĒTU NORAKSTUROT TUR STRĀDĀJOŠO "FRIZIERI".

D dusmīgā2 03.05.2013

Jā man diemžēl nepaveicās, jo biju jau samaksājusi iepriekš!

M madam 03.05.2013

TAVĀ VIETĀ IETU UN SŪDZĒTOS PAR ŠO KANTORI. CIK VĒL DAUDZ KLIENTI IR APZAGTI UN PAZEMOTI ??? LAI ATDOD NAUDU UN VISPĀR CAUR TIESU DR* ŠITĀDUS AFĒRISTUS.LAI VERĀS CIET.

D dusmīgā2 03.05.2013

Vispār jau vajadzētu šitādiem uzsūtīt!!!Jā tad kad man ielika tā saucamo keratīnu, man liekas ka kāmēr es tur sēdēju friziere aizgāja kopā ar manikīri ārā, aizdomas ka arī ļuļķēt, nu vispār baigais stils!! Piedāvāja arī galus aplīdzināt, labi ka nepiekritu, kas zina kas būtu nogriezts!! Besis baigais...jo pirms tam ilgi pētīju dažādus salonus kur varētu taisnot matus, par Orhideju bija sliktas atsauksmes, bet starp citu tur aizgāju pirms ši kantora un tur man likās ok, atturēja tikai atsauksmes. Par šo ūķi nekas nebija internetā minēts, tāpēc domāju būs ok, pirms tam neaizgāju aplūrēt kas un kā...turpmāk būs mācība...labāk jaunas kurpes būtu nopirkusi

M madam 03.05.2013

ES JOPROJAM, JAU 2 MENEŠUS ZVANOS, NEVARU SAVAZNĪT SALONA VADĪTĀJU, JULIJU !!! VAI NU IZSLĒGTS TELEFONS, VAI NECEĻ, UZ ŠO ZVANU-27578223 (JULIJA), OTRS NUMMURS IR TAI SLIMAJAI BRILLAINAJAI -20532786, KURA GRIBĒJA, LAI IZSTĀSTU SAVU BĒDU VIŅAI. PATI MAN MATUS IZČAKARĒJA, UN PATI TĀ TEIKT, "IZLABOS SAVU MISĒKLI " :D TIEŠĀM JĀBRĪNĀS, VAI MĒS VIENĪGĀS, KAS NO ŠĪ ŪĶA CIETUŠAS ? :(
VIENĪGAIS KO TU VARI DARĪT, IR PAR ŠO ŪĶI IZPLATĪT INTERNETĀ PĒC IESPĒJAS VAIRĀK NEGATĪVU INFO, LAI NEVIENS VAIRS NEUZRAUJĀS UZ ŠĪS MISKASTES.

D dusmīgā2 03.05.2013

Man iedeva citu numuru, Jūlija 20243464, laikam bieži maina nr.!!! Cilvēki pacietīgi neko nesaka, bet Tev taissnība klusēt nevar, ja nevar atgūt naudu tad vismaz lai citi zina kas un kā

M madam 03.05.2013

ARĪ ŠIS NR NECEĻ !!! SĶIET KA ŠĀDAI MISKASTEI BŪTU JĀVERĀS CIET, BRĪNOS UZ KĀDIEM KLIENTIEM VIŅA PASTĀV, JO TĀ KAS MANI APKALPOJA BIJA KAUT KĀDA VĀJPRĀTE. PIRMKĀRT JAU KĀ VIŅA AT'ĻĀVĀS RUNĀT AR MANI KĀ KLIENTU, OTRKĀRT TA DRAUSMĪGĀ NEJĒGŠANA, KĀ UN KO DARĪT. MAN ŠĶIET KA ES PATI SEV TOS MATUS PAT BŪTU NOKRĀSOJUSI SAKARĪGĀK. UN GALU GALĀ, CIK SLIMAM CILVĒKAM JĀBŪT LAI PAŅEMTU NEVIS BLONDU MATU TONI, BET MELNU ?
IESAKU TEV NESLINKOT BET NOSUTIT OFICIĀLU IESNIEGUMU IERAKSTITA VESTULEE AR SAVU ČEKU PATERETAJU BIROJAM, VAI KAS IZSKATA SADUS LIDZIGUS GADIJUMUS, TĀ IR ATKLĀTA NIRGASANAS UN KRAPNIECIBA. VAI UZSUTI VIRSU VID LAI ARI PIE REIZES PARBAUDA. TAS NAV NORMALI, KA TU ESI SAMAKSAJUSI PAR SEVIS PAZEMOSANU.

M mussija 05.05.2013

Sveiki meitenes, nezinu, ka var sajaukt krāsās - baltu ar melnu. Es biju pēc kupona šajā salonā, taisīju manikīru ar Shellac un krāsoju matus, ar visu biju apmierināta, nagi turējas labi, matus arī nokrasoja labi un galvenais meistares visu dara atri. Ar visu biju apmierināta. Man matus taisīja meitene ar blondiem matiem un manikīru arī ar blondiem, abas bija ļoti mīļas un runāja latviski bez problēmām.
Atkarīgs arī ir tas, vai pareizi jūs pateicat savas velēšanās, ko un kā jus gribat taisīt.
Es biju gājuši dažos salonos, un zinu, ka pirmo reizi frizieriem ir grūti jums iekrāsot matus vēlējamā tonī, jo mati visiem ir dažādi.

S soinu 08.05.2013

sieviete ir slima!madam un zita 1980 viens cilveks raksta Vinjai ljoti slikti ar galvu! No Psihiatriskas klinikas atbrivota! Man vinju ljoti zeel! Tikai arstet nervus un galvu. Tu Domā ja tu apmelo meistari tu slikti izdarisi? Tu nebaidies ka es iesniegumu policija uzrakstišu un tu busi atbildēt par to ko tu šeit raksti? Par manu kvalifikaciju, paaugstināšanu un atteiksmi pret klientiem? Administracijai es jau nosutiju vēstuli. Vai mana problema ir ka es esmu Krieviete? Stradaju es rupīgi un professionali! Man visi klienti ir apmierināti! Visu ko vinja šeit aprakstija nav taisniba! Ja kaut kam interese vinja atnaca salona, tikai atnaca, un sāk apzverēt visu ko redz! Viss vinjai nepatika. tonis krasoshanai bija tads kads vinja prasija. bijis tumshakais bet (vol %) bijs mazaks jo dabut to ko vinja prasija... Itāļu kosmetika ari viņai nepatika...vispar neko...vinja sedē kresla un galvu lejā tūre lai es nevareju nokrasot saknus un darija to speciāli! lai patraucēt mani.apzvērē apvaino nezin par ko kliedz visu laiku! Es biju šoķēta par tadu nenormālo klientu! kapec meistariem vajag paciest personiskus indignities? Es nevienam neļaušu tadu šausmu atteiksme pret sevim! Visi saloni un meistari! Zita 1980 dzimšanas gada, zēl ka nezinu numuru! Neadekvāta AFERISTKA!Speciali Taisa koncertu lai neapmaksāt!

Q qweeeeee 22.05.2013

cien. soinu! jūs izklausaties tiešām aprakstītā no psihenes izbēgusī! lasot visus komentārus, vnk, apbrīnojami, ka JOPROJĀM strādājiet šai vietā. jūs tiešām neesat normāla. un to var izlasīt jūsu atbildē...lai gan nav jau brīnums, tvaika iela no šis vietas ir netālu. un tas ka jums ir laiks te atbildēt izrādot savu neadekvātumu, liecina, ka klientu jums nav un nebūs. jūs naudu atmazgājiet vai ka?!

S S89 28.05.2013

Sveikas meitenes nu luk es ar esu viena no tam kas uzkjeras un mani apchakareja. Atradu sludinajuma ss.lv ka liek keratinu matos pazvaniju sarunaju uz reiz taj pasha diena prasiju sakuma ka sauc salonu vinja pat nepateica vnk nosauca skaistumkopshanas salons valdemara iela 149. tad pajautaju ka labak mazgat matus vai nemazgat teica lai nemazga, nu ok. atbraucu nevareju sakuma isti atrast pec tam atradu kad pajautaju apsargam ekas kur te tads salons ir . pienaca mana karta taisija man matus Julija tip ta galvena pirms manis vel iznaca meitene ar ar keratinu matos vareja redzet nodomaju forsh man ar tagad bus un vareshu aizmirst par matu taisnoshanu un bojashanu ar pannu. iegaju salona cik sapratu bija viena tur paradija kur sesties uz reiz es saku ka man galva netira jo teica lai nemazgaju shi a nu tad gaja man mazgat matus pat nepetija vai vares uz maniem matiem keratins iedarboties vai ne(man bija sabojati ljoti mati ar pannu un plus mana friziere teica ka uz maniem matiem nedrikst likt neko, bet reklamas protams saka pretejo un noticeju) tad nu talak apsedinaja kresla ar mitriem matiem pati kautkur aizgaja tad pec kada laika atnaca iesmereja kautkadu bazi matos es saku uzdot jautajumus shi ta divaini skatijas uz mani ka nekonforti palika bet tas ta teicu ka mana friziere teica ka man nevar likt jo bojati mati shi atkal pretejo ka agrak bij kautkads sliktais keratins tagad jauns izdomats kas nav kaitigs plus vel atveseljo nu labi noticeju, tad kad iesmereja bazi kautkadu matos tad pazhaveja ar fenu nedaudz tad saka likt keratinu ielika teica lai 10 min pasezhu atkal kautkur aizgaja tad atnaca izzhaveja atkal nedaudz ar fenu matus un tad ar pannu pargaja pari visiem matiem i vsjo nu aiznjema maximums stundu ar pus viss darbs kaut lasiju ka maximums 3 stundas paskadroja ka nedrikst mazgat, slapinat utt. matus stastija par shampunu kadu vajag ok. teica lai uzraksta uz lapinjas lai neaizmirstu un stockmana pirkt jo drogas ir sudigaka prece ta luk visas 3 dienas sekoju ka teica pienaca ta diena un tikai velu vakara izmazgaju galvu domaju nu tulit bus forshi zidaini matinji ka sakuma bija bet neka sakuma pasaigaju ar mitriem matiem un sapratu ka nekas nav mainijies chirkaini ir domaju nu izsfenoshu un protams biju ljoti vilusies nakamaja diena zvaniju necela klausuli tad aizbraucam ar draugu uz salonu shis tur nebija bija tik manikire teica ka neesot ka rit bushot zvaniju no drauga numura ar sakuma necela bet bec tam parzvanija droshi vien nebij piefiksets numurs ka klienta pateicu kas ka shi teica ka jauns keratins un ka ne visiem iedarbojas forshi tad varbut vajadzeja to sludinajuma ierakstit na nav 100% garantija ka bus taisni a un kad biju salona es tieshi shadu jautajumu uzdevu bus taisni ka pec taisnoshanas shi nosminjaja ka ja bus tadi es teicu nu ja kautkas nebus taka vajag zvanishu shi nu tipa nevajadzetu but kautkam nu vot ta man sanaca ar sho salonu un ka vispar uzzinaju par to ka sheit vel ir sudzibas par sho salonu vinja uzzrakstija shampuna nosaukumu uz vizitkartes ta luk paskatijos neta un protams vel pieviltas ir ka es a sakuma pat negrasijas teikt nosaukuma salona un vel pec tam vairs nebija sludinajuma ss.lv un vel vinja atsutija izzinja e-mailu uz kurienem rakstit sudzibu par jauno keratinu un vinji samaksas kompensaciju nu neticu vairs nekam bet shodien uzrakstishu nu ja nebus pizdec vinjiem un vinju salonam es ta nabagaka nepalikshu ar to ka apchakareja vnk ta nevar darit krapt cilvekiem naudu ara ta ka ieshu lidz pedejam kamer uzvara bus rokas!!!

A annaanna1 18.06.2013

jā es arī seit krasoju, griezu un veidoju matus. frizēja mani kaut kāda jauna krievene, ar brillem. laikam ta pati, par kuru seit rakstat. nu godigi sakot, samaksāju 35 ls ne par ko. tas pasas dienas vakara jau paskata nebija. rīga ir maza, un drīz jums cienijamais salonin, klientu nebūs . un visas, kas esat piekāstas, apmānītas, iesaku, iet un sūdzēties par šito ūķi.