www.sudzibas.lv salidzini.lv Neatbildīga uzņēmuma prakse pret patērētājiem

salidzini.lv - Neatbildīga uzņēmuma prakse pret patērētājiem

Bieži izmantoju salidzini.lv, lai iepirktos izdevīgāk internetā, uzticoties arī salidzini.lv atsauksmēm un vērtējumam. Šoreiz jau nākas vilties otro reizi izvēloties interneta veikalu no salidzini.lv piedāvājuma. Šobrīd esmu iepircies interneta veikalā proffit un gaidu, kad tiks atgriezti 850€ par nepiegādātu preci.

Bezatbildīgi no pakalpojuma sniedzēja atļaut šādiem uzņēmumiem rādīties meklētājā, veicinot krāpniecisku uzņēmumu darbību. Var tikai brīnīties kā cilvēki netiek saukti pie atbildības reklamējot krāpniekus. Ierakstot konkrēto modeli tieši šis veikals izlec kā apmaksāta reklāma meklētājā!

Ādolfs_Hitlers 19.08.2020

Maybe neesi kapeiku pisējs un izvēlies iegādāties preci kādā uzticamā uzņēmumā, pat ja tas maksās 20 EUR vairāk ?

P Patērētājs 20.08.2020

Jebkurš saprātīgi domājošs cilvēks gribēs maksāt mazāk, ja to ir iespējams izdarīt. Lieki piebilst, ka pasūtīju tieši to pašu preci no Amazon.de ietaupot vēl 50€ un netiekot apkrāpts.