Saldus Medicīnas Centrs - Sviests ne slimnīca

Tas nu ir kautkāds suņa murgs nevis slimnīca uz mēles šobrīd ir vieni vienīgi biezāki vārdi. Priekš kam vajag remontēt slimnīcu kurā nekas nestrādā un kur neviens nekā nevar palīdzēt.Dēlam parādījās pamatīgs klepus, ģimenes dakteri sazvanīt sestdienas dienās nevar, vajag zāles tak ko bērnam dot, aptiekās viss uz receptēm. Vajadzēja antibiotikas. Zvanu uz uzņemšanu prasu vai nevar aizvest bērniņu plaušiņas izklausīt man sāk stāstīt ka tur nav bērnu ārsta tikai traumatologs viņš jau var bērnu paklausīt bet nekā citādi palīdzēt nevar. Nu vai ziniet es tak varu pateikt zāļu nosaukumu ja ārstam nav tādu zināšanu. Bet nē mani atšuj.Šajā slimnīcā strādā tikai viens kabinets, kur pieņem grūtnieces un tur eksistē tikai traumatologs rodas jautājums priekš kam slimnīcu remontēt, mainīt logus siltināt ja tur nekā nav. Nevar pat mazam bērnam palīdzēt. Man jābrauc uz Kuldīgu lai paklausītos bērnu un dabūtu recepti zālēm.Nu es atvainojos bet tas ir augstākās pakāpes stulbums.

U

S Sauliite 06.11.2011

Ja jau spēji pati diagnozi bērnam uzstādīt un pareizās zāles noteikt, ko tad pati arī recepti neizrakstīji? Un pati rakstīji, ka uzņemšanā Tev piedāvāja bērnu izklausīt, tātad neviens Tevi nekur nav "atšuva"! Korektāk būtu pirms slimnīcas vainošanas, vainot ģimenes ārstu, kurš nav pieejams, un kura pārstāvošajā ārstniecības iestādē nav dežūrārsta!

S Saulītei 06.11.2011

Labvakar Sauliite! Priecājos, ka atkal uzspīdēji! Vēl lielāks prieks man ir, ka ir arī pazuduši mūsu kopējie draugi. Nesen Delfos bija informācija, ka pēdsējā laikā esot palielinājusies skolēnu saslimstība ar STS. Nav joka lieta sēdet pie datora, kad ir noķerta gonoreja!!!

S Sauliite 06.11.2011

Domāju, ka tieši tāpēc arī viņi bija tik agresīvi noskaņoti, jo daļa bija saslimusi, bet ar otru daļu neviens neizklaidējās un nesaslimdināja, un tad nu skaudības māķti nelika citiem mieru :D

S Saulītei 06.11.2011

Es viņiem labprāt novēlētu visu mūžu pārtikt vien no humānās palīdzības-nolietotām sievietēm, apģērba u.t.t.

S Sauliite 06.11.2011

Aizmirsi lietošanai nevērtīgos vīriešus pieminēt!

S Saulītei 06.11.2011

Tie nāk komplektā ar nolietotajām sievietēm! Neapvainojies lūdzu, pret tevi man nav pilnīgi nekādu pretenziju, gluži otrādi, man patīk tavi komentāri.

S Sauliite 06.11.2011

Es jau neapvainojos, jo man nav paradums visus komentārus uz sevi attiecināt! Kā arī esmu vēl par jaunu, lai nolietota būtu! :D

S Saulītei 06.11.2011

Par šo jautājumu var diskutēt ļoti ilgi, jo ir redzēti nodzērušies un nonarkojušies eksemplāri, kuri savos 20 gados izskatās sliktāk nekā pensionāri 70 gados.

S Sauliite 06.11.2011

Nu man nav tik daudz to slikto ieradumu, lai atbilstu tai kategorijai :D

N neitrālā 06.11.2011

Iespējams maz ko jēdzu no medicīnas, bet vai tad var dot antibiotikas mazam bērnam, nu vispār par mazu bērnu uzskata arī vecus cilvēkus...

* ****** 06.11.2011

Kurš tā uzskata?

S Saulītei 06.11.2011

Tas taču atkal nebija domāts par tevi! Vienkārši rakstu to, ko esmu redzējis.Pagājušā ziemā mūsu mazpilsētā nez no kurienes bija uzradusies viena skuķene, gadus 18 veca, parasti vazājās autoostas tuvumā diedelēdama naudu priekš šmigas.Izskats jau nu bija briesmīgs, pastāvīgi seja sadauzīta, pati netīra.Nu bet visi slavēja viņas sniegtos pakalpojumus!

S Sauliite 06.11.2011

Neitrālā, nepieciešamības gadījumā var dot, bet nu noteikti tikai pēc kārtīgas ārstu apskates, nevis vienkārši pēc māmiņas iegribas.

D Dace 07.11.2011

Jā bet kad aizbraucām tad mūs aizsūtīja 5 mājas tālāk. Un ja nu kādam gribās runāt k-ko šķērsām vai spļaut dzēlības tad jums cilvēk laikam dzīvē k-kas nav kārtībā:D :D :D

T TRio 07.11.2011

Sorry pašiem vajadzēja zināt - Saldū nav neatliekamās palīdzības - ir tikai traumpunkts - un viņiem nav tiesības pieņemt slimus bērnus - tuvākā nelatliekamās palīdzības uzņemšana ir Kuldīgā - un jā - Jums bērns bija jāved uz turieni

A anna 07.11.2011

Murgs

M miluliite19 09.05.2014

Nu atvainojiet cilvēki mīļie.
Tā kā nu Jūs te tagad bliežat vaļā, gan nu tik traki nav.
Es kā med. studente uzreiz varu pateikt, ka slimnīcai nav ne vainas. Jā, tur nav bērnu ārsta, taču ir iespējas bērnu apskatīt, ja steidzamā kārtā vajag. Labi - nav dežūrārsta, ir tikai ķirurgs/traumatologs, kas vēl varbūt varētu palīdzēt. Bet cilvēki mīļie - nekad neviens netiek atšūts. Ja ir tāda situācija, ka nekādi nevar palīdzēt, tad tiek meklēts risinājums un kaut kas tiek ieteikts pacientam, taču tā nav, ka par Jums neliekas ne zinis un med.personālam ir pilnīga vienaldzība par Jums.
Attieksme ir vienmēr bijusi laba, un mediķi ir atsaucīgi (varbūt ne vienmēr, bet ir). Tā kā nestāstiet te pekstiņus, ka visi mediķi ir slikti un neviens nekad nevienu negrib pieņemt un apskatīt.
Ja jau Jums ir tik milzīgas pretenzija pret šo SMC, tad kādēļ šeit diskutējat, bet neejat un nevienam to nesakat konkrēti slimnīcā? Acīm redzot - varbūt neesat gana drosmīgi, lai ko tādu izdarītu. Kaut kas nepatīk - zvanat un sakat to kādam (kaut direktoram), bet nevis interneta vietnē izsakat savas domas un nozākājat slimnīcu.!!!

M Meyby 04.07.2016

Šajā iestādē nav pat normāla traumatologa. Pēc apmeklējuma aizbraucu uz Dobeles slimnīcu, kur ārsti bija šokēti par savu kolēğu darbu. Skumji, ka tā.

A Auzina 15.03.2018

Labdien,saskāros ar tādu darbinieci Saldus Medicīnas Centra reģistratūrā Agnese Strazde-ļoti nekompotenta persona un galīgi bez redzes atmiņas,ja 10min,laikā pierakstos pie ārsta un tad atnāku vēlreiz reģistratūrā pēc ārsta apmeklējuma,lai pierakstītos tālāk,tad ši persona prasa atkal nosūtijumu,bet nosūtījums derīgs mēnesi,un ,kad viņai paskaidro ,ka nupat biju ,-tad,dzirdēju ne to vien,ceru,ka ilgi tai sievietei nebūs strādāt ar cilvēkiem tādā vietā,jo nu pavisam aplama,nelaipna,ļoti vīzdegunīga.Interesanti,ka pieņem darbā bez medicīniskās izglītības,ir tak jābūt arī reģistratūrā daudzmaz zinošam.!

A Anita Jegermane 03.06.2018

Labdien! Es gan gribētu pateikt lielu paldies ārstu palīgam S.Miļauskim un māsiņām, kuras strādāja uzņemšanas nodaļā 26.maijā par profesionālu un iejūtīgu darbu. A.Jēgermane.