Saldus Medicīnas Centrs - Rentgena kabinets

Gribu sūdzēties par Saldus Medicīnas centra Rentgena kabineta reģistratori. Ja būtu bijis 1 gadījums, bet nu ir sakrājušies vairāki nepatīkami brīži, kas rada sliktu iespaidu par saskarsmi ar šo personu. Vīrs pa telefonu pierakstījās uz datortomogrāfiju. Pakalpojums bija jāgaida mēnesi, pieraksts tādā laikā, kad jākavē darbs. Vīrs konkrētajā dienā ierodas, bet nē - sarakstā viņa uzvārda nav. Iespējams, vīrs kaut ko sajaucis un kaut kur citur pieteicies. Tā pavēstīja blondā reģistratore. Un neatzīst, ka kļūdījusies. Nu kā var pieteikties uz datortomogrāfiju kaut kur citur? Nākamais "pārsteigums" sagaidīja mani, kad vedu gadu veco bērnu uz rentgenu. Ieejot reģistratūrā, ir redzams uzraksts, ka bērniem līdz 3 gadu vecumam nav vajadzīgs numuriņš un nav jāgaida rindā uz rentgena kabinetu. Labi, rindā līdz reģistratorei pastāvējām rindā. Kamēr bērns vēl omulīgs, tas bija izdarāms. Kad tika apstrādāts nosūtījums, blondā dāma saka, ka jāgaida rindā. Uz manu iebildumu, vai tad mēs nevaram tik pa priekšu, viņa pavēsta - tad jums jālūdz pārējiem cilvēkiem, lai jūs palaiž. Kāpēc??? Ja ir uzlikts tāds konkrēts uzraksts pie kabineta, tad, lūdzu, arī to noorganizējiet, nevis man kaut kas būtu kādam vēl jālūdz. Arī pavērojot dāmas izturēšanos saruna ar citiem pacientiem, tad jāsaka, ka attieksme ir vīzdegunīga un augstprātīga, kad neredz tālāk par savu degungalu.

B

S [email protected] 27.09.2014

meh. uzrakstiet to pashu sudz uz emaila slimniicas direktorM. tas ka dos pa galvu tas ir fakts.

M Meyby 04.07.2016

Viennozīmīgi piekrītu. Pati esmu saskārusies ar šāda veida gadījumiem. Tas ir ļoti nepatīkami.

D Dārgakmens 12.12.2018
Slikts serviss

Bezatbildīga,nelaipna attieksme no Lor medmāsas puses Saldus medicīnas centrā.

M Migumiga 13.10.2022

Paceļot šo tematu, arī es nesen pieteicos uz rentgenu, ierados noteikta laika un diena bet manis sarakstā nebija, pateica kad es pati esot ko sajaukusi.