www.sudzibas.lv Saldus Medicīnas Centrs Atteica pierakstu pie fizioterapeita

Saldus Medicīnas Centrs - Atteica pierakstu pie fizioterapeita

S.g.9.septembri griezos Saldus medicinas centra registratura lai pierakstitu sevi un meitu pie fizioterapeitiem,meitu pieregestreja pie fizioterapeita uz 15 septembri,savukart pati velejos pierakstities pie otra fizioterapeita ari uz to pasu datumu,jo ari sim arstam bija brivi laiki sini datuma,bet man atteica kad nevarot pierakstities uz so datumu,kad jautaju kapec nevaru registratore man kaut ko nesaprotami saka skaidrot par bernu un par lielu slodzi,veletos uzzinat vai tiesam registracijas darbiniekam konkreti Ludmilai Bergai ir tiesibas atteikt pierakstu pie diviem dazadiem arstiem diviem dazadiem cilvekiem no vienas gimenes viena diena? Inta

J jurislazdins 11.09.2014

Jaa tas jau ozz peec diskriminacijas, bet ko var gribet ja visaam registratorem ar latviesu valodu uz Juus!