www.sudzibas.lv Salaspils Dome Rekets, naudas izkrāpšana

Salaspils Dome - Rekets, naudas izkrāpšana

Labvakar!
Kārtējo reizi riebjas rakstīt par šo visu, bet tomēr. Sāk palikt pretīgi dzīvot mūsu valstī - nu kā tā var: Salaspilī atrāvos sodu par nepareizi novietotu transportlīdzekli stāvēšanai. Labi, lai nu būtu: sodu apmaksāju, bet nu vai tiešām Latvijas valdība ir pilnīgi i*****? Kāpēc nevar sakārtot sasāpējušos jautājumus par stāvēšanu daudzdzīvokļu namu pagalmos? Priekš kam ir vajadzīga tā stulbā zaļā zona? Vecām babuļām, kur ******āt savus sunīšus? Un vēl tādos apmēros? Iekšpagalmam ir 600 m2 liela zaļā zona, vai tiešām nevar 2 metru platu joslu uztaisīt priekš stāvlaukuma? Ar kuru galu domā satiksmes ministrs? Nē, tā vietā jūs smerdeļi izdomāsiet likumu ar kura palīdzību tagad štrāfēsiet visus pēc kārtas! Nejēgas, ne valdības veči - cik var?