www.sudzibas.lv Sakne Ludis-notars вымогательство

Sakne Ludis-notars - вымогательство

Данный нотариус вымогает у клиентов деньги за услуги,которые по законодательству ЛР не являются платными.

O

S smīkņa 07.08.2013

Piemēram?

K klients988 12.08.2013

Loti, loti daargs notaars. Uz jautaajumu, kaapeec vinja birojaa liiguma un citas darbiibas izmaksaa apmeram uz pusi vairaak kaa citos birojos, Ludis Sakne atbild, ka esot elitaars notaars elitaaraa vietaa. Pirms ejiet, apdomaajiet vai gribiet maksaat divreiz lielaaku summu par elitaru pakalpojumu. Mees neko elitaru neredzeejam, driizaak pat preteeji!

donna b 12.08.2013

Vina kantoris ir bijis Kalnciema ielaa krietni vel pirms Kalnciema kvartalu tuvumaa renovejaa. Esmu bisjusi pie vina kadaa 2005. gadaa un bija kakta kantoris, ar slikti remontetaam telpaam un nekompetentu, nepunktualo administratori-paligu. Tagad peksni vins ir elitars? Vai tad Vecrigaa vai Valdemara centraa strada? LOL. Ples naudu bezkaunigi no visiem, neatkarigi no tautibas un materiala stavokla, bet tas ir ok, jo vins ir ELITARS NOTARS.