www.sudzibas.lv Saimniecība Mārtiņi Negais darījums Rēzeknes raj Ilzeskalna pagstu

Saimniecība Mārtiņi - Negais darījums Rēzeknes raj Ilzeskalna pagstu

Dzīvoju Rēzeknes rajonā Leņdžu pagstā. Esmu rakstiski griezies uz Rēzeknes rajona Ilzeskalna pagsta padomi, bet izskatīja manu iesniegumu bet, atteica izskatīt notikušo, lietas apstākļus. Tas jau notika 1997 gadā ar lēmumu pamatojumu,
kas man pašam īsti nebija zināms, ar to pašu saturu otrajā gla zemezs dienestam rēzeknē. 1998.g. atzina radniecību. uz 3, 5
pārējo lietas apstākļi mīklaini tika veikts, negodīgu darījums. Likumā noteikts ka manto arī no otrās laulības mantinieki.
Esmu daudz pārliecinājies par notikušo, dokumentāli, un ar iesniegumiem pieteikšanos mantojumā. Sakarsmes notika ka Personai itkā pareizi biji s bet dzīvojošai personai Krancels Antons Nikolaja d paša tēvs saveidojis dokumentu noformēšanu
pareizi sava dēla ieraks tēva dzimšana nesakrita ar pareiziem pierādījumiem. ĪStais tēvam bija Krancels Alfons Antona d
Bet meitai un dēlam izrādas cits tēva ieraksts. Dēls paglabā savu tēvu par citu personu, un citu dzimšanu. Uz 19940g. izveidojies nepareiza formēšana, nesakrita ar pareiziem faktiem, tomēr Rēzeknes rajona Ilzeskalna pagasta padome tomēr labi zināj visu, tiesai paskaidroja ka neatzīst. Persona uz 1991. g. rakstījis isniegumu, pieteikumu, bet ne rakstītais atbilst viņu rakstītam un parakstam, rakstījiscita persona. Tika pieņemts iesniegums. Bija interesanti ka Krancels Antons dzīvojošais strūžanu pagastā parka ielā, realizējis savu īpašumu ar manējo kopā, līgumā norāda ka ne citai personai nepinākas.
Pārdeva man nezinot, kad pat mērnieks neizsauca uz mērīšanas laikā. Pat pagasts grafiskajā pielikumā ar lēmumu norāda
hektāru daudzumu, bet nesakrita pareizība. Pieņēma lēmumu 1999.g. un labdarības nolūlos viņam pieņēme lēmumu labā bet otrai personai kam ar tiesas spriedumu jau bija spēkā, nav ņ'muši vērā, sakrā ka ar likumu paskaidrokot tā ka vis ir taisnīgi bet es jau arī pieteicos 1996.g. bet neļāva pieteikties. Un visā instancēs kur griezos neatzīst. Tātad darījums ar pirkšanas un pārdošanas aktu es vairs nevaru dabūt savu īpašumu. Lūk kā mēs varam melot un apiet ar līkumu, paskaidrot ka pagastam taisnība. Tā arī man pat ar otro īpašumu, savu vectētiņu par serfikātiem neabūju, tamdēļ ka māta kas atsakās no sava dēļla uz mūžiem, ieraksts iesveidotd uz mātes vārda bet uzvādsman nebija ieraksts dzimšanas ierakst stēva, tamdēļ pagasts izveidojis savu nišu ar lēmumiem atsaka bet neatzīst pat dokumentu kas tajā bija norādīts. Paskaidroju ka visa politika ir tāda ka ne viens nav vainīgs, atrunas emocijas. Bet kā gan tiesa gan augstākā tiesa ņemot vērā visas instances, atsakās noraida, nepamatoti. Lūk kā varam apiet visus likumus. Vai satversmes tiesai nav izskatīts pats arī galvenais, ka bērnu nama audzeēknis nevar mantot neko, paskaidrojat, vai tas ir likumīgā sakritība, apiet, neizprotot cilvēk tiesību pārkāpums, Domāju ka viss ar likumiem ier sasteikst ļoti ātri, un negodīguma dalīšanuar pašvaldībām, paskaidrojot ka termiņi nokavēti uz ko pamato visu. mārtiņi. Lūgums atsaucaties, palīdzat kaut ar aistāvību nevaru sadabūt. Ar cieņu Mārtiņš Jurciņš

U uh 06.01.2009

bez puslitra nesaprast...

. ...kl 06.01.2009

Nu tu uzrakstīji... man slinkums tik garu textu lasīt.

P patriotc 06.01.2009

man pat ar litru nepietika...

J j 06.01.2009

Pēc puslitra jau itkā sāku šo to saprast, bet pēc litra atkal viss tāds pats.

. ...kl 06.01.2009

:))))) Da viņš jūs-mūs visus ness cauri!!!