ŠADE - FRIZIERIS

BIJU AIZGAJUSI SODIEN PIE FRIZIERA, AIZGAJU UZ salonu šadē uz lačplēsa ielas, esmu pati friziere, bet biju šokā par apkalpošanu, pirmkart galvu mazgaja tikai vienu reizi, kosmetika vispar bez jebkada aromata., takā esmu sieviete man tomer griba s, lai vina mazliet smarzotu, matus man griueza pujsis, ja godigi tad neaceros vardu, stradaja ļoti slikti, bet kašķi tomer nemeklēju, jo uzskatu ka ta snav korekti, samaksaju par savu matu griezumu 15ls, viss grieuzms tika izpildits ar filiersķerem, es atļavu to darit, takā nesaju matus isus, tad nebija ipaši žel( jo zinaju lidzko no turienes iziesu ara brauksu pie savam meitenem un izlabosu ka sir labojams) pati ari stradaju skaistumkopsanas salomā OšIRS, , mums varbut cena scemakas, bet mes savus klientus kautkā vairak apcubinam, jā man piedavaja kafiju, bet e sno ta satteicos, nekad neesmu sapratusi ka var dzert kafiju kad tev pasai grie zmatus, tads piedavajmus man skiet galigi garam. jo normals cilveks no vinas atteiksies, bet nu malziet nolecu no temas, kad itka mati tika nogrietzi pujsis man meginaja kautko ieveidot, bet nu es ta ari nesapratu ko vinjs tur dara, piedavaja man, varbut velos mazliet vaska?? ;-)))))) jā velos, mazliet vasku;-))))) ta sir tik vecmodigi!!! itkā dargs salons, bet pat nezin alternativu kosmetiku, tagad tiek pielietots matu krems dazadas zelejas kremi uttt, vasku pielieto tad, kad tiesam vairs nav ko pielietot!!!, kapec e sto visu rakstu?? tapec ka nekadi nesaprotu ka cilveks var prasit tadu naudu( es loti labi apzinos ka tikai procentus no ta sanem frizieries), bet ja neesi sakarigs meistars tad aizej vel u n pamacie svai apmekle kadus seminarus, es esmu šokā par to salonu, un tagad pat mazliet nozeloju ka klusedsama aizgaju;-(, bet nu nebusism kašķigi;-)))

R

Q QWE 23.01.2011

Runājot par kosmētiku bez aromāta - tas pat ir daudz labāk, nekā tad, ja tev sapūš vai sazieķē frizūrā kaut kādus līdzekļus, kuru "smarža" tev riebjas. Gribi smaržot - pati izvēlies smaržas un sasmaržojies, kas tev to liedz. Labāk pirms iet uz visādiem saloniem un meklēt vainas citos - atrodi un izlabo vienu no savām vainām - pabeidz vismaz pamatskolu, jo tava gramatika ir fantastiskā līmenī.

A aleksa 24.01.2011

Un kur sūdzība? Nemklēsim kašķi? Autore to ir atradusi, pati, tipa, friziere, bet raksta sūdzības tā vietā, lai uzreiz meistaram salonā pateikt, kas nepatīk un pieprasīt, lai izlabo. Bet līmenis jau redams pēc rakstīšanas stila...