ŠADE - Frizieris

aizmirsu piebilst pasu galveno, par visu laiku ko grieza matus, man nevienu reizi netika noslauciti mati no sejas, NEVIENU REIZI, , , es tos matus slauciju nost pati ar savu roku, man ļoti žel ka tik ļoti slikta attieksme, bet nu udeni izlietu vairs nesasmelsi;-( ļoti skumji ka tā, tagad mazliet noželoju ka neko neteiktada aizgaju, bet nu kajau teicu man negribejas aizvainot meistaru mes visi esam tikai cilveki, kautkam padodas viss labak, kautkam sliktak, bet vienu varu pateikt, uz to salonu vairs nekad neiesu, man tikai skumji tas, ka gribeja ssevi mazlietr palutinat, aiziet uz kadu salonu, ( jo parasti krasoju un griezu matus pei savam meitenem, bet sagriebja skautka sevi palutinat) par ko ari tagad loti pardzivoju, iztereju naudu, vienk, par neko;-((((, e sizgaju no slaona un sāku raudat;-(((((, nekad neesmu bijusi tik neapmierinata,

B Belle 22.01.2011

UN, te gribeeji palieliities, ka pati baigaa, krutaa friziere esi????????:)
Slikta reklaama tam uukim, kur tu straadaa!!!
Un, vispaar-ko tad uzreiz negaaji pie, , savaam meiteneem, , griezt?????:)))))

Q QWE 23.01.2011

@Belle: +1 .. man radās tieši tie paši jautājumi. Sevi palutināt ... tas ir - pirms tam pati sev matus griez? Tak nē - pie savām meitenēm (kas acīmredzot ir baigās mokas un no sevis lutināšanas pilnīgi nekas beigās nesanāk).
Un man pašam arī ir tā gadījies, ka nenoslauka matus no sejas, bet priekš tam ir mēle mutē dota cilvēkam, lai ja kas nepatīk - vai ir vajadzīgs, to palūgtu izdarīt. Nevarēji palūgt, lai noslauka tos matus? Jeb varbūt esi kurlmēma?

E Evita 02.03.2011

Pēc komentāriem var noprast, ka komentētāji ir Šade darbinieki. It sevišķi - Qwe, tas laikam ir tas frizieris par kuru rakstīta sūdzība. Būtu labāk nokaunējušies un padomājuši, kā uzlabot servisu, nevis tagad klupt virsū klientei!
Pat ja tie nav darbinieku komentāri, vienalga, salonam tas godu nedara! Goda vārds, par Šade biju labākās domās! Dārgie īpašnieki, šādi darbinieki ļoti ātri var novest salonu līdz maksātnespējai! Un konkurence šajā lauciņā ir liela!