Sabiedr'ibas rupja maldināšana - CSDD

Vēlos pavēstīt tikai to, ka CSDD atklāti maldina sabiedrību un it īpaši 'bērnus. Lieta tāda, ke nesen pie sarkanās gaismas stāvot krustojumā (man ir automobīlis) ievēroju ceļa zīmi "Uzmannību Bērni!" UN kas uz tās zīmes ir attēlots? Uz tās zīmes ir attēlota pilnīga figņa. Lai to pierādītu, paanalizēsim šo zīmi tuvāk.
1. Bildē dominē divi homo sapiens- vins ar bizi, otrs bez. Tādad viena ir meitene, bet otrs- čalis. Vai arī tas otrais ir meitene- zēngalviņa. Vilks viņu zin, ko tie zīmes autori ir domājuši. Man tomēr domāt ka džeks ar veceni. Tajā zīmē viņi pārvietojas skriešus, tātad viņiem ir vējš galvā un visticamāk viss pofig. No tā var secināt, ka tie ir jaunāko klašu skolēni, nevis doktorantūras studenti.
2. Bet ko tie abi dara ibijom? Viņi skrien SADEVUŠIES ROKĀS!!! Jaunākajās klasēs džeki ar vecenēm rokās nedodās, kur nu vēl skriešus. Jaunākajās klasēs tā darīt būtu riktīgākais abloms un kauns. Tātad tā ir tīrā diršana no autoru puses.
3. Bet tas jau vēl nav viss. Tajā debīlajā ceļa zīmē vecenei viena roka ir čalim plaukstā. Vai sajūtot maigas būtnes pieskārienu, čalis sāk funktierēt, kā varētu to veceni dabūt horizontāli, par to mēs tagad ne, bet gan par to, ka vecenei unn džekam brīvajās rokās ir PORTFELIS! Nu tā jau vispār figņa pārākā. Kurš ir redzējis pirmklasnieku ejam ar diplomātu? Visiem taču ir mugursomas!!! Izskatās ka zīmes autori nav skolā gājuši. Un galvenais ka šīs zīmes ir saliktas visās malās.

Z

č ČangalsPleška 28.04.2011

Oligofrenija zdesj u kogo to!

I Ieva 28.04.2011

Tie taču bezsmadzeņu urlas!

č Čoms 28.04.2011

Labi, ka nav attēloti zilie!Zilbert, tev nākošajās vēlēšanās jākandidē uz satiksmes ministra posteni, varēsi ieviest šos uzlabojumus!Valkā un Valmierā vispār ceļazīmes sakārtas kokos, jo tur dzīvo vieni mērkaķi.

K Krotow 28.04.2011

Autor, iedod mazliet no tā, ko tu pīpē :)

č ČangalsPleška 28.04.2011

Ego imja govoritj samo za sebja!

X xoni 29.04.2011

ko tu pīpē?

T Tina 29.06.2011

Visstulbakais sludinajums kadu nacies lasit. Shizofrenikjis.

T ToNadja 29.06.2011

Kā patīk šī?