www.sudzibas.lv Ryanair Nav sazvanāmi

Ryanair - Nav sazvanāmi

Sakarā ar covid-19. Latvijā tiks ierobežota lidostas darbība, līdz ar to nav iespējams izmantot savu ceļa zīmi lidošanai uz Īriju (Dublinu) . Kompāniju nav iespējams sazvanīt, lai noskaidrotu tālākas rīcības. Pārlikt lidojumu nav iespējas. Firma nekādu informāciju par saviem pakalpojumiem nesniedz.

14.03.2020

K

A Aleks ////////// 14.03.2020

Ka nav? Man jalido 18.03 uz Belgiju. Ryanair vel aizvakar atsutijis zinu, ka bileti var samainit vai atcelt!

L LVPortal2016 16.03.2020

Man tas pats, nebija nekādas problēmas ar savu reisu.

M [email protected] 22.08.2020

Kadu epastu rakstiji lai samainitu bileti?

BondsBonds 15.03.2020

Ja nēesi informēts valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis. Par notikumu attīstību (valdīnas lēmumiem) informēts nevar būt neviens,līdz ar to plānošana ir spekulatīva un neviens nevar garantēt kaut ko.

M [email protected] 22.08.2020

Tas jau sak palikt ka ieradums rainer firmai iegadata bilete tika 22.08 6.00 no rita bija lidojums pafos cyprus - riga . Latvia sakara ar covid 19 tika zvanits uz rigu lidojumus nepienema 21 .22.00 nakti nomainija informaciju lidojumus pienem cilvekam nav sakartoti dokumenti lidosta 4 h ataluma un ieprieks jauztaisa covid tests ko pieprasa cyprus lidostas vieta. Vajprats kompaniju sazvanit nevar bileti samainit nevar naudu atgut nevar. Un pie tam cilveks iegadajies ari atgriesanas bileti 05.09 kuru ar netiks izmantota jo neatrodas latvija. Un samainit neko nevar. You vienkardi ar kompaniju sazinaties nevar vai ari pieprasa pilnu biletes naudu.