www.sudzibas.lv Ryanair Slikts serviss, krāpšana

Ryanair - Slikts serviss, krāpšana

Sveicināti, vakardien vakarā es iegādājos biļeti pie jums, norādīju epasta adresi uz kurieni man vajadzētu atnākt rezervācijas kodam, bet neatnāca, uz manu epastu, ko man iesākt, uz kurieni var rakstīt talāk saņemtu naudu atpakaļ, vai arī labākajā gadījumā dabūt biļeti uz Angliju 29 februārī.
Pierādījums ka esmu samaksājis.

12.01.2020

D

T tieši tā 12.01.2020

Dadzi, draugs, tu domā, ka šeit atrisināsi šo problēmu? Sazinies ar viņiem pa tiešo. https://www.ryanair.com/lv/en

D Dadzis 12.01.2020

Paldies, šitā man pirmo reizi ir gadījies, kad nopirku aizpagāšgad uz Londonu biļetes caur wizzairu, tad viss bija ok, sūdzēties nevarēja.

S seko tam ko publice 12.01.2020

Paldies, ka padalies ar savu kartes numuru ...

D Dadzis 12.01.2020

Ņemsi no Invalīda naudu?

S seko tam ko publice 12.01.2020

var redzēt, ka invalīds ...
vēl kartes foto no abām pusēm būtu ielicis publiskajā telpā

N Noboby 12.01.2020

Ir cilvēki kuriem ir paranoja pat savu vārdu publiskot bet redz, ir cilvēki kuri savu bankas kontu dala pa labi un kreisi. Apsveicami

S seko tam ko publice 12.01.2020

Bankas konts jau būtu štrunts, izņemot kā papildināt konta atlikumu īsti neizdarīsi.

N Noboby 12.01.2020

Ja kāds vēlēsies, varēs pasekot līdzi šim cilvēkam un atrast pietiekami daudz informāciju, lai kaut ko iesāktu. Protams bankas konts neko daudz neizteiks, bet tomēr ir jādomā ko publicē

S seko tam ko publice 12.01.2020

Galva uz pleciem ir, lai jau domā. Katrs, pats personīgi ir atbildīgs par saviem datiem.

Life_is_life 12.01.2020

Ieejiet vinju majaslapa un tur var lejupladet bileti. Atrak uz jautajumiem atbild @ facebook

S seko tam ko publice 12.01.2020

Kurš tad ir lauķis, Mārtiņ? Tiek runāts par KARTES NUMURU!

L Linda_J 12.01.2020

Šis šaubīgais portāls neko nerisina. Rakstiet ryanair kompānijai uz e-pastuu.

L lilian nikky 14.01.2020

Mans vārds ir Lilian N. Šī ir ļoti dzīvespriecīga diena manā dzīvē, pateicoties Dr.saguru man sniegtajai palīdzībai, palīdzot man atgriezt savu bijušo vīru ar savu burvju un mīlestības burvestību. Es biju precējusies 6 gadus, un tas bija tik briesmīgi, jo mans vīrs mani tiešām krāpās un meklēja šķiršanos, bet, kad es sastapos ar Dr.saguru e-pastu internetā par to, kā viņš ir palīdzējis tik daudziem cilvēkiem atgūt viņu bijušos un palīdzēt noteikt attiecības. un padarīt cilvēkus laimīgus viņu attiecībās. Es viņam izskaidroju savu situāciju un pēc tam meklēju viņa palīdzību, bet par pārsteigumu viņš man teica, ka viņš man palīdzēs ar lietu, un šeit es svinu svētkus, jo mans vīrs ir mainījies pilnīgi uz labu. Viņš vienmēr vēlas atrasties man blakus un neko nevar darīt bez manas tagadnes. Es tiešām izbaudu savu laulību, kādi lieliski svētki. Es turpināšu liecināt internetā, jo Dr.saguru ir patiesi īsts pareizrakstības runātājs. VAI VAJADZĒT PALĪDZĒT, KAD KONTAKTI KONTAKTI SAGURU TŪLĪT PIE EMAIL: [slēpt]@gmail.com vai WhatsApp +2349037545183 Viņš ir vienīgā atbilde uz jūsu problēmu un liek jums justies laimīgam savās attiecībās. Un viņa ideāls arī 1 LOVE SPELL 2 WIN EX BACK 3 Sieviešu 3 augļi 4 VEICINĀŠANAS SPELL 5 AIZSARDZĪBAS SPELL 6 BIZNESA SPELL 7 LABAS DARBA SPELL 8 LOTERIJAS SPELL un TIESAS LIETAS SPELL

Saivii 14.01.2020

Ej rataa , scum !