Ryanair - Krāpšana

Mūsu čemodāns ir paradzētajos izmēros 20×40×25. Mums bija jāmaksā soda nauda - 25eiro. Tas ir nepieņemami, jo nav mūsu vaina, ka rynair mājas lapā ir atļauti šādi izmēri.
Mēs visu veicām pēc noteikumiem, izvēloties pareizos izmērus. Stāvam rindā uz lidmašīnu. Pēkšņi pienāk darbiniece un jautā vai mums ir priority. Mums nav, jo ir atbilstošie izmēri. Tagad mums būs janodod jauns koferis, kurš būs sadauzīts, kad tiks atdots. Plus mēs zaudējām 25 eiro par neko. Treškārt, darbiniece apgalvo, ka mūsu izmēri derētu, ja liktu somu gareniski, bet tā nedrīkstot. Kāda krāpšana

20.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Komentāri (11)

C Celiniece 20.03.2019

Nu tikai nevajag. Tik “acis pieveroši” uz somām, kas nedaudz pārsniedz pieļaujamos izmērus ir tikai Rainera personāls. Tur Tev bija jābūt kārtīgam “uzpūtenim” (pirms sapakaošanas iespējams arī pareizajos izmēros) , ne koferim, lai pievērstu sev tādu uzmanību.

K Keita Fox 21.03.2019

Somā vispār nekas nebija sabāzts. Tas tikai ir kārtējais nekaunīgais naudas pelnīšanas veids. Mēs ņēmām koferi līdzi uz lidmašīnu un viņu mierīgi varēja uzlikt augšā, jo bija arī lielāki koferi, kuri tur tika ievietoti. Vienīgais, ko izdarijām bija tas, ka paņēmēm koferi. Nekas, ja vajadzēs tā kundzīte, kas lika samaksāt varēs tur vairāk nestrādāt, bet mēs necenšamies būt tik nekaunīgi kā viņi. Tā jau Latvija atņem cilvēkiem naudu. Tagad vēl šādi notiksies, lieliski!

K Keita Fox 21.03.2019

Jūs drošvien neesat tik izglītota un nezinat, ka Rynair ir nopelnījis 1,7 miljardus šādi rīkojoties

Life_is_life 20.03.2019

Ja koferi var ielikt bagazas merisanas kaste variet nemt lidmasina

K Keita Fox 21.03.2019

Mēs ņēmām lidmašīnā, bet kādā sakarā mums bija jāmaksā? Nekas jau nepārsniedza lielumus, par kuriem nav jāmaksā.

Kolta 21.03.2019

Iesaku lidot ar privāto lidmašīnu, tad varēsiet ņemt līdzi kaut vai ledusskapi.

B burka 21.03.2019

Es arī bieži lidoju ar šo aviokompāniju, nu tādus brīnumus cilvēki izdomā. Reiz viena sieviete palūdza manam vīram palīdzēt uzcelt salonä 10 kg. čemodāniņu. Vīrs smējās, ka viņai tur kādi 20 kg. iekšā. Un vēl esmu redzējusi, ka tipa mazo čemodäniņu knapi salonā iestūķē. Nestāstier pasakas par Rynair, šī kompānija tiešām bieži piever acis uz pasažieru somām.

Life_is_life 21.03.2019

Nevis piever acis bet konkretaja reisa neparbauda bagazas svaru un lielumu, bet ir reizes kad parbauda ;)

J Jānis Adijāns 23.03.2019

Esmu lidojis ar daudz kompānijām, nekad neesmu šitādā ķezā trāpījis. Šķiet, ka aturos kaut ko noklusē.

Pacco_al 25.03.2019

Jau otro reizi 2018 gada laikā, Īrijas lidsabiedrība ziņo, ka mainīs savus bagāžas pārvadāšanas nosacījumus. Ja līdz šim tie bija visai pieņemami pasažieriem, kas pērk tikai lidojuma biļeti, tad sākot ar 2018.gada 1.novembri, lielākajai daļai pasažieru nāksies atvērt maciņus, maksājot papildus arī par rokas bagāžu.

Līdzšinējie noteikumi atļāva ikvienam pasažierim pārvadāt divas bagāžas vienības - vienu rokassomu un koferi noteiktās dimensijās līdz 10 kilogramiem. Tomēr lidojumos pēc 1.novembra (vai tajos, kas tikuši iegādāti pēc 1.septembra), ikvienam pasažierim bez maksas būs atļauts pārvadāt tikai un vienīgi rokassomu vai mugursomu - jeb mazo rokas bagāžu (izmēros līdz 42cm x 20cm x 30cm, šai somai jāietilpst zem priekšējā sēdekļa).

Lielā rokas bagāža - parasti koferis vai lielā ceļojumu soma (līdz 10 kilogramiem, izmēros līdz 55cm x 40cm x 20cm) vairs lidmašīnā pasažieriem, bez papildu maksas, ielaista netiks. Ja pasažieris to vēlēsies ienest lidmašīnā, pie izlidošanas vārtiem būs jāmaksā sods (25 eiro vai mārciņu apmērā). Izņēmums būs pasažieri, kas iegādājušies prioritāro iekāpšanu (kas maksā 5 - 8 eiro). Šie pasažieri vēl arvien varēs lidmašīnā ienest gan savu koferi (līdz 10 kilogramiem), gan rokassomu.

Lai spertu nelielu soli pretī pasažieriem, Ryanair ieviesusi arī iespēju savu 10 kilogramīgo koferi lidostā reģistrēt kā nododamo bagāžu - par aptuveni 10 eiro maksu. Lielā bagāža (līdz 20 kilogramiem) tāpat maksās līdzšinējos 25 - 35 eiro.

Ja vēlies vēl arvien Ryanair ceļot ar savu mazā izmēra koferi (55cm x 40cm x 20cm), kas teju visās pasaules lidsabiedrībās tiek uzskatīta par rokas bagāžu, pēc 1.novembra (vai ar biļetēm, kas iegādātas pēc 1.septembra), tev ir divas izvēles:

1) Pirkt prioritāro iekāpšanu (~5 - 8 eiro);

2) Maksāt par mazo reģistrēto bagāžu (~10 eiro).

Protams, izdevīgāk sanāk pirkt prioritāro iekāpšanu, un, šķiet, tas arī ir Ryanair mērķis - panākt, ka teju visi pasažieri iegādājas šo. Lidsabiedrība apgalvo, ka jau šobrīd 30% no pasažieriem pērkot prioritāro iekāpšanu.

Salīdzinājumam - ar jaunajiem noteikumiem Ryanair bezmaksas bagāžas atļautie izmēri būs 20 litri, līdzšinējo 58 litru vietā. Tajā pašā laikā Wizzair turpinās atļaut 58 litru somas, bet EasyJet - 63 litru somas.

D dzeneta 19.08.2019

13.07.2019. rezervēju aviobiļeti lidojumam ar Lidsabiedrību Ryanair uz 07.09.2029., smaksāju EUR 65.08. Sakarā ar apstākļu maiņu velējos pārreģistret šo aviobiļeti uz oktobri 2019. Izrādījās, ka par pārreģistrēsanu man jāmaksā soda nauda EUR 135.00 .Tad jau jaunu biļeti izdevīgāk nopirkt, bet lidsabiedrība Rynair vienkārši iedzīvojas uz potenciālo pasažieru rēķina. Tāir klaja cilvēku krāpšana. Vēlētos saņemt atbildi no Rynair atbildīam personām.
I.Vikmane

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes