Ryanair - Krāpšana

01.06.2023. Tēvs atstādināts no reisa Rīga – Īstmidlenda: pie iekāpšanas vārtiem bija uzrādīta nepilsoņa pase un e-formātā Uk uzturēšanās atļauja. Pamatojums - nepieciešamā plastikātā id kārte (Uk residence permit) . Tika atteikts nodrošināt interneta pieslēgumu lai uzradītu no gov. Uk. Saņemto e-dokumentu, kā arī atteikts aicināt priekšnieku, lai saņemtu paskaidrojumus. Pēc 20 minūtēm, kad lidmašīna izlidoja, tēvu aizveda uz biļešu kasi un piedāvāja iegādāties jaunu biļeti - uz Londonu, bez jebkādiem šķēršļiem dokumentu ziņā.

05.06.2023

B Bez_vārds 05.06.2023

Nu jā, tagad nepilsoņiem ir un būs sarežģīta dzīve.

A AiK 05.06.2023

Varbūt nesaprata kapēc netika lidmašīnā ,valodas barjera utt daudz dažādu iemeslu

Kadi vel "valodas barjers"? Viņiem jaapkalpo ES valodā...

I Irina Presnakova 06.06.2023

Šis ir attieksmes un darbīnieku kompetences jautājums.

A AiK 06.06.2023

Nu bet protams ,ka darbinieku attieksmes,bet tā arī neatbildēji kāda ES valodā vajadzēja ar viņu runāt?

I Irina Presnakova 06.06.2023

Tas nav ar valodu saistīta situācija. Abas puses labi komunicēja valodas ziņā. Gaidu komentārus no kompānijas.

Velvetpopstar 05.06.2023

ES ir angļu valoda.

A AiK 06.06.2023

Kura tad ir EU valoda kurā bija jāapkalpo?

Latviešu!