Ryanair - Bagaža

Lidoju ne pirmo reizi ar ryanair bet šoreiz esmu nikna? Lidojot uz latviju no bełgijas, tikkai ar rokas bagažu, kā jau ne pirmo reizi liek nodpd rokas bagažu, saku ka nevaru jo viss plistošs, łoti rupji atbild ka nav variantu! Tad rodas jautajums kada jega rokas bagažai ja uzspež nodot... Lidoju brivdienas garstavoklis sabojats uz visu vakaru!? Paldies ryanair komandai, patdomajiet savu bagažas politiku ja nav vietas visam rokas bagažam nemaldiniet tautu!?

R

Kolta 19.07.2017

Kādi bija rokas bagāžas izmēra parametri?

C critical thinker 19.07.2017

Ryanair:
jes, mēs būt lasīt kompleints iekš šī pōrtal. Mēs būs kansider mūs bagāž politik

C critical thinker 20.07.2017

kundze, mēs būt jūs dāvināt bezmaksas tualete

Z zaķisP 19.07.2017

Viņi nemaldina. Viss ir noteikumos! Pirmās 90 ja nemaldos tiek salonā, pārējās bagāžas nodalījumā.

Dainis 20.07.2017

Lido biznesa klasē, būs mazāk stresa.

Kritiskā 20.07.2017

Ir pieredzets, bet parsvara bagazas nodot prasija viriesiem, ne sievietem. Pirms tu nodod bagazu, ja jau ir kas tik loti svarigs var iznjemt ara vajadzigo.

PilotsTims 02.08.2017

Kurā vietā lidostā Jums lika nodot rokas bagāžu? Un ja lika, tad bija iemesls, un noteikti rokas bagāža neatbilda izmēriem vai nu svaram, jo kā mums visiem zināms, arī rokas bagāžai ir svara ierobežojumi.

B burka 16.01.2018

Manā uztverē rokas bagāža ir sievietes neliela izmēra rokassomiņa, kurā var ielikt daudz ko. Nu piedodiet tie ārprātīgi it kā nelielie čemodāni, kuri ir pārstūķēti ar dažādām mantām nu nekādi manuprāt neatbilst rokas bagāžai. Kapēc man piemēram, kura ir samaksājusi par prioritāru iekāpšanu + vēl par iespēju novietot bagāžu salonā 6 cilvēkiem, kapēc man nav pat vietas, datoram, un mētelim, jo redziet pārējie cilvēki atļaujās līdzi salonā stiept milzīgus čemodānus.Nu nē Rynair dara pareizi, ka liek nodot bagāžu.