www.sudzibas.lv RVC "Torņakalns", masieris Korsaks Antisanitāri apstākļi masāžas kabinetā

RVC "Torņakalns", masieris Korsaks - Antisanitāri apstākļi masāžas kabinetā

10.01.2024. vedu savu meitu uz ārstniecisko masāžu pie masiera Korsaka un bijām šokēti, ka masiera kabinetā, blakus masāžas galdam uz grīdas, noklātā netīrā segā, gulēja liels melns suns, acīmredzami suņa saimnieks bija masieris. Norādīju masierim, ka tas nav pieņemami.

Telpa smirdēja tā,ka tajā nebija iespējams uzturēties, bērnam bija bail no suņa kurš bija acīmredzami nemierīgs. Turklāt masieris runāja tikai krievu valodā un nebija lietas kursā, kāda veida masāža bērnam jāveic. Redzot šādu ainu un vienaldzīgo masiera attieksmi, atteicāmies no šāda “pakalpojuma”.

Vēlējos atrast un ziņot iestādes vadībai par šo situāciju. Nelaipna darbiniece reģistratūrā norādīja, ka vadība esot 3.stāvā un nezinot vai kāds tur uz vietas ir. Mēģināju atrast kādu atbildīgo personu 3.stāvā, taču neizdevās.