www.sudzibas.lv RŪTA JOZUS Nekvalitatīva skropstu pieaudzēšana

RŪTA JOZUS - Nekvalitatīva skropstu pieaudzēšana

Neuzķerieties uz RŪTAS JOZUS (T. 22067002) visur izlikto reklāmu par lēto skropstu pielikšanu! Tā ir vējā izviesta nauda un sabojātas pašas skropstas vismaz uz mēnešiem 3! Šīs "meistares" liktās skropstas man izkrita gandrīz pilnībā jau pēc nedēļas. Tās dažas liekās skropstas, kas spītīgi turējās klāt, nācās apgriezt, jo "meistares" ieteiktā metode - noņemt skropstas ar acetonu, manī neieviesa uzticību!

D diana bambe 28.08.2010

nu nezinu gan... pie RŪTAS pirmo reizi pieliku zīda skrospstas-patiešām skaisti, biju sajūsmā. Man izstāstīja par skropstiņām, kas man ir jāzin, kā ar tām apieties. Uz profilaksi man nebija jāiet, jo skropstas acīmredzot bija profesionāli man uzliktas un pie tam tās pieliku, lielajā karstumā kad pārsvarā pa ūdeni vien dzīvojos, gāju pirtī, un pilnīgi bez problēmām darīju visu kā pirms tam un vienīgās problēmas, ja tās par problēmām maz var nosaukt sagādāja tas, ka bija jāapskatās spogulī vai nav skropstiņas saķērušās. Par Rūtas darbiņiem varu tikai teikt visu to labāko, tagad esmu pielikusi "ūdeļu skropstas", tās daudz mīkstākas un izskatās dabīgāk :)) un tie, kas domā ka tie ir meli par ''ūdeļu skropstām'' iesaku neaprobežoties tikai ar Latvijas lapās pieejamo informāciju, ārzemju lapās ir daudz informācijas par to ;) varat apskatīt :

1. http://translate.google.lv/translate?hl=lv&langpair=en|lv&u=http://www.dreameyelashes.com/id3.html

L Līza 13.09.2010

Nekad, nekad vairs neiešu pie Rūtas!!! Smaga vilšanās-samaksāju 20Ls par ūdeļādas skropstām- pēc 3 dienām puse bija izbirusi- skats izplūkāts!!! Labs skats bija tikai pirmajā dienā! kā par vaksācijas meistaru varu teikt to pašu- iesācēja, bet nu tik sāpīgi man pat nav bijis ejot kā modelim meitenēm, kuras vēl mācās.
Vēlu vaiksmi Rūtai, bet nu skaistumkopšanas joma NAV priekš viņas!!!

K KarīnaM. 30.03.2011

Man ir jautājums tai "gudrajai" meitenei, kura padomāja, ka skropstas var noņemt ar acetonu: "Kāpēc tu negriezies pie Rūtas ar pretenzijām pēc skropstu nokrišanas? Jo Rūta savam darbam dod 2.nedēļu garantiju un būtu visu tev salabojusi, un tad tu arī uzzinātu to, ka vaina nav meistarā, bet gan jaunajā līmē". Kā gan meistars var labot savu kļūdu, ja cilvēks pat nepasaka par notikušo, kas viņai katram klientam katru otro dienu jāzvana un jājautā:"Kā jums iet, kā skropstas?"
Vispār, man ir kauns tavā vietā, jo tu aprunā cilvēku un pat neizdomājies kādēļ tā notika.
ā un pareiz ir, ka savā galerijā ielika tās bildes ar izkopļotajām skropstām. Ja tā "meistarīte" nesajēdz, kas ir kvalitatīvi padarīts darbs un kas ir kroplība, tad vajag taču kādam viņai atvērt acis un pasargāt citas meitenes no to meiteņu likteņa.

E eliza 27.04.2011

Normala meistare, pati nelieku skropstas, bet vairakas zinamas meitenes iet pie vinas likt, visam viss ir kartiba!
Un par to acetonu, cilvekam gan jabut diezgan aprobezotam, lai ko tadu uztvertu nopietni...

I Ieva 27.04.2011

Un atkal vienas urlenes!

. ... 29.07.2011

neticami nepieklājīga un klientu necienoša meistare. pēc viņas rupeklībam un nicinošas attieksmes pret mani jau pēc ienākšanas pa durvīm, nācās vien pagriezties un doties prom. meitenei nav nekādas sajēgas par to, kā jārunā ar klientiem, un viņa nevarot "visiem smaidīt kā maija saulīte", jo viņai tacu klienti nākot katru dienu no 08.00 līdz 22.00 bez pārtarukuma... uhh, , žēl man tās meitenes, kas nāk :D
jau gadiem taisu gan skropstas gan nagus, gan salonos, gan mājās, bet tādu attieksmi redzēju pirmoreizi. pēc viņas sūtītajām a4 formata īsziņām un arī šeit rakstītajiem tekstiem noprotu, ka cilveks vai nu parstrādajies vai visi nav mājās. tad nav ko līst biznesā ar cilvēkiem.
mestare atstāja ļoti jaunas un neizglītotas skuķenes iespadu.

I Inga 14.09.2011

Ruta parak daudz runaa un taisnojas par savaam kludam. Tas var gadities katram, protams.

Tacu fakts, ka vina melo klientiem par materialu kvalitati, noturibu un apmelo citus meistarus ir acimredzams.

Nu ko, Ruta tagad apmelo Tevi. Patikami, vai ne..?;)