www.sudzibas.lv RŪTA JOZUS Nekvalitatīva skropstu pieaudzēšana

RŪTA JOZUS - Nekvalitatīva skropstu pieaudzēšana

Neuzķerieties uz RŪTAS JOZUS (T. 22067002) visur izlikto reklāmu par lēto skropstu pielikšanu! Tā ir vējā izviesta nauda un sabojātas pašas skropstas vismaz uz mēnešiem 3! Šīs "meistares" liktās skropstas man izkrita gandrīz pilnībā jau pēc nedēļas. Tās dažas liekās skropstas, kas spītīgi turējās klāt, nācās apgriezt, jo "meistares" ieteiktā metode - noņemt skropstas ar acetonu, manī neieviesa uzticību!

T tramtataa 15.11.2009

diemžēl piekritīšu, jo arī man skropstas nokrita pēc nedēļas un pāris skropstas savukārt neparko negribēja nokrist.

L luucija 16.11.2009

arī es esmu saskārusies ar šo meistarīti- līmē viņa gan pareizi, bet līmīte švaka, tāpat iekšējajos kaktiņos viņa pieaudzē garākas skropstas nekā būtu pieļaujams. Turklāt- Ar acetonu noņemt? Kas tāš par muļķībām!!! Grib lai acis izdedzina??? tas nu gan ir par traku!!!

S Signe 16.11.2009

Un vel pati Rūta gan savā dr.lv albumā, gan mājaslapā publicē citu meistaru darbu foto, un taisa anti reklāmas... Nu nav ko teikt... Nekauņa.

R Rūta 17.11.2009

Atceros šo meiteni - par acetonu ieminējos tikai tāpēc, ka viņa prasīja, kādā veidā var noņemt skropstas un ar ko - teicu, ka skropstu noņēmējs savā ziņā varētu būt līdzīgs acetonam un ja nu ir pēdējā izmisuma stadija, tad var jau mēģināt noņemt arī ar to (tas bija joks, apmēram, ja nu nokļūsti uz neapdzīvotas salas, tad var izmēģināt acetonu). Ja nu cilvēks nespēj atšķirt nopietnas lietas no tām, ko es smejoties pasaku, tad atvaino :)
Visām meitenēm iesaku, vai nu gaidīt, kamēr pašas nokritīs, vai arī atnākt noņemt ar speciālu noņēmēju.

Savam darbam dodu divu nedēļu garantiju - ja kaut kas neapmierina, tad ir iespējams zvanīt un sarunāt risinājumu.

Dažreiz gadās, ka līme nav tik laba kā gaidīts, taču VIENMĒR visām saku, ka viņas var iesniegt pretenzijas un otru reizi uzlikšana ir BEZ MAKSAS. Izmantoju dažādas līmes, tāpēc risinājums ir iespējams vienmēr. Tieši pirms mēneša izmēģināju jaunu līmi un iespējams tas tad arī ir iemesls šai sūdzībai, jo pēc tam atklāju, ka diemžēl noturība nav tik laba kā gaidīts un kā bija solīts uz iepakojuma (Līdz 6 nedēļām). KATRAM GADĀS KĻŪDAS un šo līmi vairs neizmantoju, esmu atgriezusies pie iepriekšējās "DREAM GLORIA", kurai ir ļoti laba noturība - minimums 3, maksimums 6 nedēļas.

Un par līmi ir zināms visiem meistariem un katram tā ir gadījies - ne vienmēr līme ir tik laba kā tai vajadzētu būt.

R Rūta 17.11.2009

Un par tiem citu meistaru darbiem, kas publicēti manā mājaslapā un draugos - laipni lūgti iepazīties. www.skropstas.blogspot.com - bet es nevienu bez pamatojuma neapsūdzu, ir fotogrāfijas un pierādījumi. Šī sūdzība par mani lika saprast, ka:
1. Jokus daži cilvēki nesaprot (par acetonu)
2. Nekādā gadījumā nedrīkst izmantot nepārbaudītu līmi

Bet citas vainas maniem darbiem nav, kā tas jau arī ir pieminēts.

Z Zane 17.11.2009

Pilnīgi iespējams, ka kļūdījās meistare līmes izvēlē, bet tas jau izkritušās skropstas nekompensē un uzticību meistaram nevairo. Turklāt antireklāmu publicēšana par konkurentēm likumsakarīgi izsauc negatīvu attieksmi pret pašiem nomelnotājiem ;)

P phe 18.11.2009

Normāli jociņi meistarītei :) Labi, ka sērskābi neieteica izmantot :DDD

R Rūta 19.11.2009

Un par to, ka antireklāmas publicēšana izsauc negatīvu attieksmi pret mani, tad arī tavs komentārs un vispār atrašanās šeit, izsauc to pašu. Kad nav ko darīt, tad var ar negatīvām emocijām uzlādēties šādā portālā. Es šeit nekad neeju un nekomentēju, ja vien kāds cilvēks man nebūtu atsūtījis linku ar šo sūdzību. Bet kāpēc jaukties tur, kur tu neesi iesaistīta? Patīk jau cilvēkiem tādas lietas...

Ka tikai kāds kaut ko būtu izdarījis un varētu kaut ko sliktu pateikt ;) Atvainojos, protams, ja tu tomēr esi bijusi pie manis un tev ir kādas pamatotas pretenzijas. Savādāk sanāk, ka tu iespējams runā par to, ko nemaz nesaproti.

Un par jociņiem - katrs saprot kā grib, tev iespējams nav ne jausmas kādas šausmas meitenes dara ar savām skropstām. Ja nu tiešām cilvēkam prāta nav, lai atšķirtu joku no patiesības, tad atvainojos viņas vietā. Ja padomāju, es atceros šo meiteni, kurai to teicu un SKAIDRI zinu, ka pasniedzu to kā joku, bet katrs jau dzird tikai to, ko grib dzirdēt. Viņa jautāja, kāds tad ir tas līdzeklis, ar ko noņem skropstas un es pateicu, ka savā ziņā viņš ir līdzīgs acetonam. Un nosmējos, ka var jau kādreiz izmēģināt. NEVIS IETEICU VIŅAI NOŅEMT AR ACETONU.

Negatīvie cilvēki - lūdzu, nenāciet pie manis!

Veiksmi jums visām.

S sana 19.11.2009

piekrītu Rūtai! citi ir ļoti piekasīgi, tādiem cilvēkiem nekas nepatīk! tie iet un kasās pa visu pasauli, nekad nekas nav labi!un ja arī uzrodas kādas problēmas, tās nerisina, bet gan iet un lādējas pa pasauli!

piemēram, man visu laiku ir bijuši gēla nagi, kas turējās ilgi, 4nedēļas! tad izdomāju pamainīt meistari! viņa man uzlika nadziņus, bet jau pēc 1, 5 ned. jau gribējās uz profilaksi! kad aizgāju pie meistares viņa brīnījās, ka man tik ātri vajag taisīt jaunus, citas meitenes varot izvilkt ilgāk. visu mierīgi atrisinājām. un meistare teica, ka ja tas atkārtosies un man atkal tik ātri vajadzēs taisīt profilaksi, tad viņa man labāk turpmāk neliks!
bet es tak negāju visādos sūdzību portālos rakstīt!
un par šo gadījumu ar meistari Rūtu. viņa ir labs meistars, kas mīl savu darbu! nu jā, gadījās kāda kļūdiņa, bet tas nav tik traģiski!it īpaši ja meistare vēl piedāvā līdz 2 ned. nākt un labot ja kas nepatīk vai krīt laukā! starp citu Rūta ir viena no retajām meistarēm kas ko tādu piedāvā. ne visas (īpaši jau salonos) tā piedāvās līdz profilaksei bez maksas atnākt un pielabot skropstiņas!
bet nu tiešām, nesaprotu, kapēc tā meitene uzreiz Rūtai nevarēja pazvanīt un izrunāt problēmu? dīvaini.

Z Zane 24.11.2009

Man tieši pretēji rodas vēlme iet pie šīs meistares, jo draugos domubiedros par viņu ir labas atsauksmes un prieks, ka ir tadi cilveki kā Rūta, kas atzist savas kļūdas un rāda citiem kādas briesmu lietas dara citi meistari. Neņem galvā Rūta...jo ir cilvēki kuriem nekad nebūs labi..visiem nekad nevar izpatikt..

Lai veiCas!

N nunu.. 06.12.2009

Rūta - runāt un attaisnoties jau var daudz un dikti, bet nekas neattaisno klienta aprunāšanu, arī ja klients pats pie visa ir vainīgs. Labāk būtu atvainojusies par savu kļūdu un likusies mierā, bet tagad tāds klaču vecenes līmenis un ne miņas no profesionālas attieksmes pret darbu. Līme ne tāda, klienti ne tādi, konkurentes ne tādas un vēl par negatīvismu runā.

L laasma 17.12.2009

ne jau visām viss patiks! Atbalstu Rūtu! šis portāls vispār- tā ir cilvēku apkaunošana un apmelošana!!! Cieš daudzi meistari- un nejau tie sliktākie!!!

strādā nejau 1. dienu- proatams ka atrodas kāds, kurš nav apmierināts- bet nu tad neiet!!!

E Eseseseseseseses 17.12.2009

nu tu zini, saule (domaata meistare ruuta): ja tev ir sitadi jocinji, tad pa seju sadot vajadzeetu! pieaugusi cilveeki saprot, ka tas ir nepraats acetonu pat tuvu aciim pielaist, bet gan jau ka kaada naiva 16-17 gadus veca meiteniite taa arii izdariis un sekas buus katastrofaalas! kur taadas idiotes kaa tu ar tik savdabiigu humora izjutu rodas, nudien nezinu!

A alise 18.01.2010

Pie Rūtas jau eju ilgu laiku un skropstas vienmēr ir labi turējušās un ar apjomu arī viss kārtībā :)

D D&I 01.03.2010

Teikšu tā es ar savu māsīcu esam apmierinātas ar iegūtu rezultātu..Tas, ka dažām izkrita skropstas Tā jau varētu būt arī Jūsu vaina ;) Ne vienmēr ir vainīgs meistars..Mēs ar māsīcu ievērojam visus Rūtas norādījumus, un viss ir kārtībā.Izkrita, protams, jau dažas skropstiņas bet tas jau ir normāli, jo ir pagājis jau mēnesis ;)

Šis darbs ko veic meistare ir diezgan grūts, bet Jūs te sūrojaties, vnm ka Jums kaut kas nepatīk, vrb vaina ir Jūsos?

L Liene 01.03.2010

Arprats, ka tev nau kauna kautko taadu rakstiit ?! Liecies mieraa tachu, ja tev kautkas nepatiik, saki to personigi vinjai, neevis uzcel kautkaadu haosu...

Es esmu par Rutu ! ;) Superiiga meisteriite, lai vinjai veicaas turpmaaak ;)

а Ангел 02.03.2010

Не завидуйте Хорошему не побоюсь сказать ОТЛИЧНОМУ мастеру!!! Рута не бери их в голову-если они завидуют значит твоя работа зделано НА отлично!!! А вам дамочки не довольные лутче сказали бы всё в глаза чем сидеть на токих сайтах!!!

I IngaRusmane 24.05.2010

Loti slikta pieredze ar so meistari! Domaju, ja jau citu meistaru darbus taa veertee, tad pati ir labs meistars. Nekaa - skropstas sagazas un saka krist ara jau pec nedelas!
Meitenes, uzmanieties si meitene ir tiesam liela melotaja un stastniece, un slikta meistare!

M meiteneārpusRīgas 04.07.2010

Manā gadījumā varu tikai paslavēt šo meistari. Vienmēr pozitīva pieredze par visiem 100 %.

J Julija 26.07.2010

Nemaz nepiekriitu... Liku skropstas pie Rutas jau vairaak kaa pus gadu... un ziniet, esmu ljoti apmierinaata, un silti iesaku sho meiteni... tieshaam talantiigs cilveeks un labi prot savu darbu!!! No liimes tieshaam bishki asaro acis, un kozh.. tachu efekts ir ljti labs... ar skropstinjaam liidz pat meenesim un ilgaak staiagaaju... ;)