Rūķīšu tēja - nekam neder

Neiesakam pirkt un tērēt naudu "'Rūķīšu tējai''. Lai varētu ar baudu un garšu to dzert ir jāieliek 3paciņas jebkuru Rūķīšu tēju. Nopirkām Lielo komplektu,kur ir visādu garšu tēja,iztērējam naudu,bet lai varētu ar iegūt garšu tējai nācās ielikt 3pacinas,un tad varēja dzert....... uzskatu ka si ir krāpšana!!!!

E

eduardo 31.01.2013

Nu tas jau ir skaidrs, tas ir tas pats kas Možums par 37 santiimi 20 paciņas? :D 1 pacinja pat neizmaksa 2 sant. Tas nav reli lai tur buutu reala tēja.

R rukisuteja 28.06.2013

Ir neliela atšķirība - ir aromatizētās tējas kurām uzlejot ūdeni ķīmija izšķīst un ir garša uz reiz, un ir dabīgās tējas kurām ir jāļauj ievilkties 10 - 20 minūtes.

E Edmunds Kreimens 03.01.2018

Kautkā paša audzētai tējai no dārza pietiek ar 5 minūšu ievilkšanos. Tiešām nevar saprast,kas tiek darīts ar tiem augiem, ka visas ēteriskās eļļas kautkur ir iztecējušas un garšas nav vispār.

I inty69 26.12.2023

Uzdāvināja Rūķīšu Ziemassvētku tēju, kas jāievilcina 20-40 min., pēc kā secināts, ka neko neizvelk no tām zālītēm, pliekans iekrāsots ūdens bez īpašas garšas. Papildinot ar pašu vāktajām tējām, pavisam cita baudāma garša. Lai vai kā sākumā fanoju par Rūķīšiem, tomēr nav vērts tērēties, labāk pašam pa pļavu staigāt :)