Rūdolfs Birzgalis - Nemaksā algas

Brīdinu cilvēkus neuzsākt nekādas saistības ar šo firmu un tās īpašnieku Rūdolfu Birzgali. Rezultātā jūs būsiet iztērēji savus līdzekļus lai nokļūtu uz darbu,bet uz atalgojuma saņemšanu jūs varēsiet tikai naivi cerēt... Pieļauju ka darba apstākļi kādos jums liks strādāt būs visai bīstami. Saudzēsim savu veselību un nervus,un turēsimies no šīs firmas "LEB" un tās īpašnieka Rūdolfa Birzgaļa pa gabalu

A asus3355 08.08.2012

Nav pirmā reize kad par šo cilvēku ko tādu dzirdu. https://www.google.lv/search?q=r%C5%ABdolfs+birzgalis&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:lv:official&client=firefox-a

E EvaNaila 12.08.2012

Atbalstu darba devēju, jo strādnieki ir slinki, nepilda iepriekš norunāto un grib dzīvot uz citu cilvēku rēķina neko nedaro, kā liela daļa to dara uz Latvijas valsts rēķina (pabalstiem)
Aicinu neklausīties slimu cilvēku murgos, kuri nespēj paši dzīvē neko sasniegt!
JG

A asus3355 16.08.2012

noskaties video no iepriekšējā komentāra, tas liecina par ko citu.