www.sudzibas.lv Rudais Mac Nepilnvērtīgs serviss

Rudais Mac - Nepilnvērtīgs serviss

Meklēju labas kvalitātes (ne lētāko) salonu un izlasot pāris labvēlīgas atsauksmes internetā, nolēmu pamēģināt Rudais Mac, bet diemžēl paliku vīlusies.. Gāju ar mērķi piekrāsot gaišākas saknes saviem (jau tā dabīgi blondajiem) matiem. Kad apsēdos friziera krēslā pateicu, ko vēlos darīt un ka vienigais 'noteikums' lai es būtu apmierināta ar rezultātu ir lai matu saknes būtu pietiekami gaišas un NE ORANDžAS un tonis sakristu ar pārējiem krāsotajiem, matiem. Diemžēl, rezultāts bij tieši pretējs un no salona aizgāju ar orandžīgām saknēm un surstošu stipri (sakairinātu) galvas ādu, pietam, vel samaksājot daudz vairāk nekā teikts viņu mājaslapā. Tagad dabūšu ziemassvētkus pavadīt ar orandžāmm matu saknēm un, kad galvas āda būs sadzijusi, doties uz citu salonu, kur, cerams, šo nesmuko kļūdu izlabos un blondus matus padarīt par pāris toņīem gaišākus nebūs tik liela problēma..
Tākā, uzmanieties un neceriet ka samaksājot vairtāk kā 'parastā salonā', dabūsiet labāku servisu.. Jāpiebilst gan, ka vaksācijas serviss bija kvalitatīvs un cenas vērts.