Rudais Mac

Ja ejat uz sho frizetavu,velkat mugura kautko melnu un vecu,jo atnakot majas,konstateeju uz savas baltas bluuzes kradzinjas plekji no matu kraasas,kaut matus tikai griezu.Friziere sho plekji noteikti redzeja un neko nepateica.labaak tur vispaar neejast,Daargi un neomuliigi.Iists "klacju" pereeklis.

M Māris 20.01.2007

Man Rudajā matā" šogad notika tieši tāpat ar krekla apkakli, kura vēlāk izrādījās apcūkāta ar rudu krāsu, kaut arī matus tikai grieza.

L Liene 09.02.2009

Šo skaistumkopšanas salonu apmeklēju regulāri un esmu ļoti apmierināta!
Apkalpošana vienmēr ir augstā līmenī: laipnas administratores, zinoši meistari... :)

Meitenes, turaties, Jūs esat savā vietā :)

A Anzhelika 29.07.2010

Я посещаю косметолога Кристину в этом салоне. Самый лучший мастер который когда либо мне попадался.

R Reamona 01.07.2011

šajā salonā bij akcija griez, krāso un veido matus 25.00ls, matus vēlējos nokrāsot vienā tonī, taču rezultāts bij pie matu saknēm melni un gali raibu raibie:( un kad devos pie kases samaksāt man 25.00ls vietā prasa 30.00ls, kad jautāju par ko vēl 5ls jāpiemaksā, administratore sāka raustīt valodu un jautāt vai man mati netika pirms tam balināti uttt...
nevienam neiesaku turp doties!!!izdevumi būs dubultā pēc tam dodoties uz citu frizētavu labot šo meistaru kļūdas :(

M mepha 21.12.2012

Pilnībā piekrītu, friziera pakalpojumi tur ir tālu no profesionāliem.. diemžēl arī man pēc matu krāsošanas Rudais Mac ir jādodās uz citu salonu labot kļūdas.. :/