Rubuls"Co bērnu attīstības centrs "Pīlīte" - par vadību

Nekad nevienai(-am) neiesaku iet strādāt uz Rubuls&Co bērnu attīstības centru "Pīlīte", darba vadītājs, kuru vispār nevar ne redzēt ne dzirdēt(viņa vietā strādā kaut kāds starpnieks) nesamaksā algu tādu kādu sola un raksta līgumā, attiecīgi pēc nostrādātajām stundām.Starp vadītāju un viņa padomniekiem ir tik cieša saistība, ka viņi nomelno savus darbiniekus izdomājot visādas neesošas situācijas.Un lai attaisnotos par neizmaksāto darba algu, izdomā visādus neskaidrus, neesošus iemeslus.Skaitās bērnu attīstības centrs, bet pieņem strādāt darbiniekus bez attiecīgās izglītības.

Z Zane 02.10.2011

Nu jā, biju ieinteresēta tieši šajā dārziņā laist bērnu, bet laikam tomēr pārdomāju.Man tomēr ir svarīgi tas lai manu bērnu skolotu skolotāja ar attiecīgu izglītību.

G gita 03.10.2011

aj

L 28.10.2011

Vienības gatvē?

V valija 04.11.2011

Jā vienibas gatvē. Nu ir, kā ir ar to dārziņu. Savu nevestu.

N Ninok 24.10.2023

briesmīga vieta bērniem, kur bērnus apbēdina, nav ne skolotāju, ne menedžera, tikai nejauši cilvēki bez izglītības un latviešu valodas zināšanām.
Kauns par tādu bērnu centru.
Un tā īpašniece Irina Ivanova saviem vecākiem uzrāda ļoti lielus rēķinus par siltu ēdienu un kvalitatīvu aktivitāšu trūkumu.