www.sudzibas.lv RTU neiesaku studēt

RTU - neiesaku studēt

Nevienam strādājošam neiesaku iet mācīties uz RTU. Tā ir tik progresīva skola, ka interneta mājas lapā nevar ielikt
informāciju, ka pie pasniedzēja konsultācijas ir atceltas. Tā pat sākumā sola, ka lekcijas būs pēcpusdienā, jo visi taču ir strādājoši studenti. Vēlāk gan izrādas, ka lekcijas var sākties arī 16.30.

E Ella 28.01.2011

Es jau sen nevienam neiesaku, tur studet.

B BIGs 28.01.2011

Ella, kur tad? Uz LBK?

R rojs2 05.04.2011

Nu, baidos, ka tur arī studēju vienu brīdi. nožēlojama vieta. diemžēl ļoti nožēlojama. pasniedzēji lekcijas lasīja baisi, bet prasības bija vai kādas... un tāda attieksme...

Y yurii 21.05.2012

Patikami apzināties ka RTU nākas vilties aizvien vairākiem un vairākiem. SESMI katedra vispār ir nožēlojama ar visu Poču priekšgalā, naudas izspiedēji. Administracija vispār ierakusies savos papīra kalnos, pašas pat nesaprot, kad kādi termiņi, studentus nekad laikā nebrīdina un nespēj izskaidrot elementārus procesus, iesnieguma iesniegšanai vai atzīmju kārtošanai. Pasniedzēji visi dinozauri, māca padomju laiku stila, sausu teoriju, pec tam kad studentiem jaiet uz praksi, prakses atskaites jaraksta nevis reali prakse apgutais, bet pasham jasak meklet prakses vietas problemas un jaskaidro teoretiski tas, pat pasniedzeja atzina, ka students prakse var bez mazvai neiet izveleties tikai uznemumu un aprakstit kartejo sauso teoriju... rekur ari bija dizhie nakamie darbinieki, kuri ek nerubis savas darba vietas.