RTU

RTU SMIRD! Atnācu iestāties RTU.Informācijas telpā stāvu skatos plakātus.Skatos "Aviācijas institūta" plakātu, nevienu netraucēju,pienāk sieviete un jautā vai es gribu iestāties RTU "Aviācijas institūtā".Pieejam pie galda tā man stāsta visādas skaistas perspektīvas un, ka pienācis rīkojums par ieskaitīšanu budžeta vietās VISUS, kas pieteiksies un rāda kaut kādu rīkojumu.

J

N n 12.08.2004

rtu sux. lu datz rules!

V vita 14.08.2004

KO nu dirs! RTU rullee!!!!!

N n 15.08.2004

rtu sux posravneniju s lu no rulit po sravneniju s tsi i drugimi ne gosvuzami

J jhcgjd 16.08.2004

Pats tu DIRS RTU suukaa!

S sviests. 09.09.2004

Blje, es tur samaksaaju 10 Ls, lai mani uznjem uz bakalaura studijaam a beigaas es atnaaku un skatos esmu budzjetaa . blje bet tikai koledzjaa, kur man nafig vajadziiga.

A alex 16.09.2004

V rtu narushajutjsa prava studenta, osobenno kto stalkivajetjsja s obshezhitijami , gde vsjo pokupajetjsja i prodajotjsja za vzjatki.Vse administratori sluzhebnih gostinic v RTU -VZJATOCHNIKI ,VORI I BANDITI. imi mogli bi zanjatjsa sotrudniki KNAB. Korrupciju nado izkorenjatj v chreve, chtobi ona ne rasprostranjalasj v umah budujushih intelegentov- nineshnih studentov.

G Gundega 25.09.2004

Lasot augstskolas studentu komentaarus paliek kauns par "kosho" vaardu kraajumu. Tad taada buus sabiedriiba ar augstaako izgliitibu? Tas jau nekas, ka mees te varam saglabaat savu anonimitaati. :))

O Olga 05.10.2004

Sveikinji! Man jums tads jautaajums: naakosgad ir doma iet uz RTU maaciities. Bet dazi draugi smejas par manu izveeli. Nju tad nevaretu pastastit kaa tur ir... Vai gruti maaciities un kaa ar iestaasanos. Paldies kuri atbildees

E ed 20.10.2004

nostraadaaju RTU pusgadu IT fakultaatee mezha ielaa - nu taadu bardaku kaa tur vispaar gruuti iedomaaties! studentc vispaar peedeejaa vietaa - tiph kautkaada nauda ai nopirksim vadiitaajiem doc med psih habit jaunu portatiivo pa 2 stukaam... tas nekas ka datorklasee veel staav 166mhz kompji... maacaties maacaties studenti...

N N 06.11.2004

A JA POLU4ILA V RTU 2 OBRAZOVANIJA, I NE O 4EM NE ZHALEJU, GOVORJU S GORDOSTJU CTO OKON4ILA GOSUDARSTVENNIJ UNIVERSITET. U4ITSJA TJAZHELO.....V OTLI4IE OT PLATNIX VUZOV, GDE VSJO POKUPAETSJA!!!!!!!

A Absolvente 12.11.2004

Mācījos gan LU, gan RTU. LU-ē lielāks bardaks. RTU man patīk.

D Dmitrijs 21.11.2004

:)Es so sievieti zinu,vina man ari to teica.Bet galu gala,panema visus,vajadzeja tikaj kadu nedelu uzgaidit.

X XAxa 03.01.2006

Ne znaju, chto za idioti tut sobralisj. No ja sam okonchil RTU, za 5 let ne dal NI ODNOJ vzjatki. Vso zakonchil otlischno! Etot institut otlichaetsa ot LU tem, chto v nego legko popastj i legko viletetj. V LU naoborot, trudno postupitj, no uchitsa polnaja haljava. Esli vam NE nuzhni znanija i vi hotite diplomku-bumazhku-pozhalujsta rjadom estj RSEBAA, estj BRI, estj LU nakonec.Po povodu nenuzhnosti diploma RTU. VSE kto zakanchival so mnoj magistrov informacionnix tehlogij, vse 100% ustroilisj PO SPECIALJNOSTI, a eto , soglasitesj, oj kak slozhno sv nashe vrema. Kogda ja prohodil sobesedovanije, kak pokazal dipolm i predmety, menja sprashivali chisto simvolicheski i srazu vzali na rabotu.

S saulis 25.04.2007

Kas ir RTU? - zema līmeņa tehnikums. Ar RTU diplomu dupsi var noslaucīt viņu neņem pretī neviena valsts.Kā var vispāri izvēle krist uz kautkādu RTU.Te augstāk sieviete rakstija ka RTU ir saņēmusi 2 diplomus un to ka privātās augstskolas ir pērkamas, ko viņa var mūldēt, man draugs mācījās un pabeidza RTU nekārtojot nevienu eksāmenu, bet par katru eksāmenu samaksājot no 5-15Ls.RTU ir augstā mērā uzpērkams tehnikums.

J Julia 13.05.2007

Izskaneeja jautaajums - kas ir RTU? Nu sorry, ja cilveeks saka, ka tas ir zema liimenja tehnikums, rodas jautaajums - vai shiis cilveeks vispaar zin, kas ir agstaakaa izgliitiiba? un kaa augstaak mineetaas personas draugs vareeja maaciities RTU, ja shii persona pat nezin ko noziimee saiisinaajumaa RTU? Secinaajums-persona ir kompetenta TIKAI par visaadiem tehnikumiem...jaa, nu i liimenis...un veel uzdrosinaas kaut ko piebilst.... Gribu, lai tu buutu zinoshaaka persona, taapeec pateikshu - RTU, noziimee Riigas Tehniskaa universitaate!!!! nevis tehnikums!!!!

R RTu 17.05.2007

Viss noperkams RTU? KAm var maksāt, ja man vajag nokartot eksamenu?

A ak 14.06.2007

nee nu taads marazms...... Vo kas te tik ljoti slaveeja LU....to fabriku, kur visi viens peec otra kaa pa konveijeru izgaajushi...... Nu lielaaku sviestu par LU EVF vispaar nevar iedomaaties.....tuukstoshiem mazu idinju to vietu vnk izveelas, jo zina, ka tur ar vinju 0 zinaashanaam toch uznjems....Galvenais ti pikjo....Aaa, un par to RTU IT, par to piekriitu, ka tehniskais nodroshinaajums attieciigaas auditorijaas vareetu buut labaaks, kameer tajaa pashaa laikaa dazhs labs instituuta direktors meetaajas ar to, ka vinjam tur taads un taads Toshiba, taads un taads HP...sasinhronizeeti pie tam veel, + veel kautkaads plaukstdators. Nu nafig tas ir vajadziigs, ja pats pat nezini, kuraa no kompiishiem kaads info atrodas....Bljegj, besii taadi....Bet izgliitiibu tur dod labu ( konkreeti IT) :))))

R RTU 07.09.2007

RTU strada idioti un miskastnieki. Es maksaju tiem mulkiem algu (esmu maksas grupa), bet pret mani izturas ka pret tirogsanas agentus. RTU personals suuukaaaaa konkreti.

S santa 10.01.2009

RTU ir labakais kas latvijai ir(pec zviedriem)!
tie kas mulki tie arii iet visaadam ieskrietuveem macities!RTU iemaca labi-vismaz par IEF droshi saku!
tas ka pashi nemaacas-nav RTU vaina-bet gan pasu!

A Aleksandrs 15.02.2011

Nekādā gadījumāneejiet uz RTU< pasniedzēji vaji, līmenis ultra zems, attieksme briesmīga, ziemā auksti, aprīkojums nekāds. Vienīgais, kas ir līmenī tas ir cenas un patoss no dzerāju - dekānu puses. Ja ir iespēja, tad braucat mācīties ārzemēs un atgriežaties celt ekonomiku, šeit izglītību neiegūsiet, bet tikai diplomu.