RTF (Rīgas Transporta Flote) - nenormals Jūras Kruings

nevieni kuģi nav iereģistreti ITF organizacija.-ja kas, neviens jus Neaizstaves
Galvenokart vissi kuģi ir no talu rietumos, (Krievija) kuri jau atstradaja savu laiku
parkrasoti un parregistreti uz Grieķiem.
Kontrakti piedeva pa 6 +/- 1, menešiem
Maksa dollaros
Lai saņemt Algu jums janostrāda divas menešus un tikai tad, jums samaksas pa pirmo.
algu parsutsa no kaada Amerikanu konta, un ja nesaskaitisiet 30-40 dollarus par kaut kaadam kommisijam nebrinities
uzreiz gribu pateikt ka no jums atnems 300 dollarus par Liberijas Jurnieku Pasi ja jums taada nav.
Ekipažs ipaši komplektejas no Ukrainiem un Latvijas iedzivotaijem
Kuģa provizija-ir ļoti vaja.Edamas Porcijas Mazinas un ja pecpusdienas nepanemis lidzi maizi savos kabatos, tad esi parliecinats, ka lidz nakamam edisanaslaikam to neredzesi.Ka ari Tēju un cukuru.kad dot tēju reizi menesi piemeram Liptonu 100 pacinas, tad uzreiz dalas pa 15-25 uz cilvēka.un to vari nest kajuta kabines. Kajut kabines ir ari ļoti neglitas, melnas un visur vazajas tarakani

N

J Jānis Skudra 24.05.2011

Nu arprats kads.Man draugs stastija topašu. un ka veļas mašina bija izgudrota, un iesledzas reizi nedeļa
un ka viņš nometa svaru uz kadiem astoņiem kilogrammiem un naudus nedabuja jo norakstijas par savu reikinu
lai neredzetu to visu