Rsu Sarkanā Krusta Medicīnas Koledža - Zems izglītības līmenis

Neiesaku mācīties šajā iestādē, ja ir domas iet Sarkanā Krusta Medicīnas Koledžā vai citā, jāizvēlas citu iestādi. Pašlaik koledža sevi aktīvi reklamē, jo saprot, ka vienīgais ko viṇi var piedāvāt ir zems izglītības līmenis. Pamanīju, ka koledžas vadību interesē tikai nauda. Piemēram, viņu mājaslapā ir rakstīts atkārtots kontroldarbs, Cena 1 eiro, atkārtota semestra ieskaite vai eksāmens 10 eiro, noslēguma pārbaudījums 20 eiro, kavētas praktiskas nodarbības 7 eiro, prakses atstrādāšana 7 eiro. No kurienes studentiem tik daudz naudas, lai apmaksātu šādu bardaku.

B Bez vārda vārds 02.07.2022

Nu principā, atkārtota pārrakstīšana bezmaksas ir tikai tehnikumos vai vidusskolās. Tālāk koledžās vai universitātēs ir jāmaksā. Šīs vēl ir mazas summas. Universitātēs ir vēl dārgāk.

Joe Rogans👽 02.07.2022

Tas ir lēti, esmu maksājis gan 20€, gan 65€ par savu slinkumu citā augstskolā

Good Intentions 04.07.2022

Interesanti, kur tad nauda nebūs svarīga? Cenas ir adekvātas, bet nu ja lažo patstāvīgi, tad ko tur pinkšķēt.