www.sudzibas.lv RSEBAA divvalodība

RSEBAA - divvalodība

Tādu sajuta ka RSEBAA augstskola valda īsta divvalodība, pat izlaidumā puse no tā laika tika aizvadīta krievu valodā ko liela daļa nemaz nesaprata, arī epastu no skolas vadības nāk arī krievu valodā, tā kā padomājiet divreiz vai ir vēlaties iegūt tur augstāko izglītību! Un jāsaka ka arī pasniedzēji bieži vien izmanto tieši krievu valodu lai sazinātos!

J

I Ivans 05.07.2011

Пошёл нахуй отсюда ганс ебаный!

K Kaspars 05.07.2011

Lol

P parastais 05.07.2011

...Tu velies augstako izglitibu bet nemaki runat krieviski...bez krievu valodas nekur pasaule talu neaiziesi...es stradaju arzemes un loti labi to zinu...ta ka bez anglu valodas macies vel krievu valodu ari...NEKAD nenonieva pasaules valodas un tautibas ...

H HA 05.07.2011

подумаешь, обидели... я думал, что всем давно безразлично-русский, латыш... а нет, все-равно кто-нибудь да всплывет

C Ciba 05.07.2011

Nu tas, ka krievu valodu nesaprot, ne par vienu neko labu neliecina.

Bet nu kārtībai arī jābūt - ja jau ir noteikts, ka valsts valoda ir latviešu, tad laikam arī latviešu valodā ir jāmāca un jāsazinās ar studentiem.

W WooHoo 05.07.2011

Labdien,

Jums ir jaregistrejas izmatojot so linku:

Jus sava konta sanemsiet pirmos USD 2 ka pierakstisanas bonusu un videji nedela var nopelnit no 5-10 USD. Izmaksa Jusu konta tiek veikta tiklidz jus sakrajat USD 2 izmantojot PayPal. Tas protams nav loti daudz, bet ka papildus ienakumi, ja veltat tam 20 minutes diena - tas jau nav tik slikti, vai ne?

Pameginiet un jus nezaudesiet, jo nav nepieciesamas nekadas "biedru" iemaksas u.c.

W Woohoo 05.07.2011

Labdien,

Jums ir jaregistrejas izmatojot so linku:

Tikai pieregistrejaties un Jus padirsisiet visu savu naudu!
Mes Jus visus apcakaresim.

T ToWoohoo 05.07.2011

Labāk apčakarē pats sevi-pazūdi no šejienes!

B bubuce 27.01.2012

Mjā, man arī bija tas "prieks" mācīties šajā augstskolā! Murgs kaut kāds, pasniedzēji latvieši, bet lauza mēli un runā krieviski...Man arī nācās pārkrievoties, lai kaut cik saprastu kas un kā! Man nav nekādu pretenziju pret krievu valodu, bet kāpēc nabaga pasniedzējiem ir jāmokās un jācenšās runāt krievu val.
Bet runa man ir par ko citu! Kad uzrakstīju noslēguma darbu un nodevu to dekanātā, tas tālāk ceļoja pie recenzista. Un ko, dekanāta mīluļi studenti jau uzreiz zināja, kas viņiem ir recenzists un paši sazvanījās ar tiem, bet mēs parastie mirstīgie studenti uzzinājām tikai pašā aizstāvēšanas dienā gan jautājumus, gan kas bija recenzists, bet mīluļi jau otrajā dienā pēc nodošanas zināja jautājumus un vairākas dienas varēja sagatavoties.

V vrandris 31.10.2013

Tīrā naudas slauktuve, sākot jau ar līgumu, kas salikts no n-tām variācijām un ir vienos vārtos - saucās maksā un muti ciet, studējošam tiesību nav !!! Kvalitāte no sērijas samaksā un saņem papīru, kam vēl solu par velti deldēt, pilnīga "0".
Tā kā uz priekšu studēt!!! :)