www.sudzibas.lv RPIVA Krīze arī tur

RPIVA - Krīze arī tur

RPIVA tikko kļuva par vienu studentu mazāk!!! Izvēlējos šo skolu, jo bija visizdevīgākais grafiks un lokācijas vieta- sestdiena un rīgas centrs, kur viņi īrēja telpas. saprotu, ka ir valstī spiedīgi apstākļi, bet vai tas ir normāli, ka bez mutiskas brīdināšanas mums lekciju lapā liek braukt mācīties uz Imantu? Arī pirms tam bija tendence, ka jābraukā, bet tagad skatos, ka visiem, kas sestdienās mācījās centrā, lekcijas ir saliktas Iamntā. PFFFF ...

S sallija 14.03.2009

Kas gribēs mācīties, tam braukšana uz Imantu grūtības nesagādās. Es braukāju vienreiz nedēļā 120 km uz RPIVAs fileāli. Šodien ir jābūt elastīgam!!

N ninja 15.03.2009

nu tiesam - tada sajuta, ka cilveks visu dzivi grib parvietoties 10 m radiusa ap savu maju! tad jau vajadzeja iet uz kadu citu skolu, kurai visa eka atrodas centra. sestdienu grafiks ir ari, piemeram, LU.
un kas ir mutiska bridinasana?? musdienas tada ir tikai lidz 12. klasei, bet pec tam visu dzivi uz ko tadu var neceret! ja kas interese, zvaniet, rakstiet e-mail, dodieties uz iestadi!;-)

D dace 18.03.2009

Manā laikā arī daudz lekcijas bija Imantā!Centrā cik zinu sen vairs neīrē, par dārgu :)) :))

A Agnese 27.03.2009

Beidzu to skolu un esmu ar lieliskām atmiņām, ne man kādas problēmas bija tur, nekā.. Kas meklē kašķi, tas atrod.

D Dainis 11.06.2009

No centra līdz Imantai var atbraukt 30 min laikā, un domāju, ka tas nav iemesls, lai raudātu par esošo situāciju. RPIVA vienmēr ir bijusi elastīga, atsaucīga skola, kas rūpējas par saviem studentiem. Turklāt ikviens students, kas studē RPIVA, novērtē mācībspēku kompetences līmeni.
Kas vēlas mācīties, tas mācīsies. Kas nevēlas mācīties, tas atradīs visādus iemeslus.

M maija 03.02.2011

Es mācos RPIVA, neklātienē un dzīvoju Jelgavā. Man laiks ceļā paiet (braucot ar mašīnu) apmēram stunda, bet ar sabiedrisko apmēram 2stundas. Un ja es gribēju mācīties tajā skolā, tad man ar to ir jāsamierinās par laiku pavadīto ceļā.