www.sudzibas.lv RPIVA Cēsu filiāle Nevar saprast, par ko šiem cilvēkiem maksāju 100 Ls mēnesī!

RPIVA Cēsu filiāle - Nevar saprast, par ko šiem cilvēkiem maksāju 100 Ls mēnesī!

Bibliotekāre sēž kā karaliene. Atnāku paprasīt grāmatu, saka - "Meklējiet!" Hm, nu neko, iešu, sākšu meklēt... Bļauj no muguras - "Nepareizi!" Skatos - varbūt tad beidzot parādīs, kur? Nē, sēž un skatās...

Par pasniedzējiem varbūt vēlāk un plašāk. Paši terorizē studentus kā nepieskaitāmi, bet skaitās, ka sagatavo pedagogus, kam būs jāstrādā ar modernām metodēm ar mūsu bērniem

U

Z Zemenite 04.02.2013

Cēsu filiāle ir viens liels bardaks :) Tiesam neredzu ko esmu ieguvusi jaunu, ko nebiju zinajusi vidusskolas laikaa :) Bet nu neatkapsos tapec ka nauda ir ieguldita :)