Automazgātuva/autoserviss ROSTOK SIA ( Rīga, Salaspils iela 24 ) - UZNANĪBU!

UZNANĪBU!Gribēju pabrīdināt un izstāstīt iedzīvotājiem par incidentu,kas notika ar mani,sestdien 21.02.2015.Ierados automazgātuvā/autoservisā,kas atrodas Rīgā,Salaspils ielā 24 (krustojums Salaspils iela/Rušonu iela),atstājot automašīnas atslēgas un telefona numuru administrātoram.Pēc divām stundām zvanīja no automazgātuves un teica,ka automašīna ir gatava.Ierados automazgātuvē,samaksāju un paņēmu automašīnu.Atbraucot līdz mājām,nolēmu apskatīties,kā ir nomazgāta automašīna un konstatēju,ka aizmugurējā bamperī ir caurums,kura iepriekš nebija.Atgriežoties atpakaļ automazgātuvē,administrātors bija jau cits,cik nopratu,tas bija automazgātuves/autoservisa īpašnieks.Parādot konstatēto defektu,pēc automašīnas mazgāšanas,man piedāvāja atbraukt pirmdien,lai daļēji novērstu defektu.Viņi piedāvāja aizlodēt un nokrāsot pusi bampera,kam es,protams,nepiekritu!Es no šī piedāvājuma atteicos.Tākā manai automašīnai ir KASKO apdrošināšana,es piezvanīju uz policiju un reģistrēju negadījumu Nr.34,21.02.2015.Izsaukt policiju uz notikuma vietu,man laika nebija.Sanāk,ka par manis maksāto naudu,man sabojāja automašīnu.Visu šo rakstu,lai,Jūs, dārgie kaimiņi un rajona iedzīvotāji būtu uzmanīgi ar šo automazgātuvi/autoservisu.Nedrīkst pieļaut,ka šitādā veidā muļķo cilvēkus,no tā cenas nekritīsies,tikai augs.

M maksziben 09.04.2015

servisa ari slikti strada.salona sezas ar netiram drebem.pec tam runa ka ta ari bija.

A Anna Kautrīgā 16.04.2016

Neiesaku! 2x braucu uz šo servisu un abas reizes izdarija savu darbu slikti, un arī piekrītu par to ka sēžas ar netīrām drēbēm salonā ! Liels fuj šim auto servisam!

M Mocha 08.09.2021

Pavisam neiesaku turp doties ar auto, pavirši mazgā ar. Pierakstīju auto no paša rīta pirmo rindā, izstāstu servisa vadītājam, latviski, ka vēlos pilnu tehnisko apkopi, eļļas, filtru un citu šķidrumu maiņu. pusdienlaikā zvana, ka auto gatavs, aizeju pakaļ tur viņi sāk rakstīt lukturu pārbaude uz stenda, bremžu pārbaude uz stenda, saka auto gatavs tehniskai apskatei, par tehnisko apskati nebiju pat zilbi teicis, tehniskā apskate izieta mēnesi atpakaļ! pateicu ,ka par šiem pakalpojumiem nemaksāšu paņēmu atslēgu un aizbraucu. Diemžēl ,laikam servisa vadītājs nesaprot valsts valodu, izniekots laiks un sabojāta oma.