Ropažu dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Gunta Grīnberga - Ļoti slikta saskarsmē ar cilvēkiem

Vēlos padalīties ar savu pieredzi.
Gunta Grīnberga (Ropažu dzimtsarakstu nodaļas vadītāja) mani šokēja ar savu šausmīgo attieksmi pret cilvēkiem. Es brīnos : Kā tāda persona var strādāt šo amatu, ja ir nekompetenta un primitīvi agresīva saziņa ar cilvēkiem!
Lieta tāda, ka es atrodos ārvalstīs un vēlos reģistrēt jaunu laulību tur, man ir nepieciešams iepriekšējās laulības apliecības izraksts. Es jau iepriekš sazinājos gan ar Latvijas Republikas vēstniecību,gan ar manas bijušās dzīvesvietas dzimtsarakstu nodaļu,gan ar notāru, un visu noskaidroju, ka man ir nepieciešams uzrakstīt pilnvaru , bez notariāla apstiprinājuma , konkrētai personai,lai saņemtu šo izrakstu.
Diemžēl ,manā bijušajā dzīvesvietā Gulbenē , man nav nevienas personas, kas varētu izņemt šo izrakstu. Tādēļ tika pilnvara izrakstīta uz Ropažu novada dzimtsarakstu nodaļu. Kā rezultātā, mana pilnvarotā persona ierodoties Ropažu dzimtsarakstu nodaļā, tās vadītāja Gunta Grīnberga ar drausmīgu attieksmi , vienkārši nevēloties veikt savus darba pienākumus, nepieklājīgi un asi komunicējot, liek noprast ka ir iztraucēta kafijas pauze darba laikā.
Kā rezultātā , manis pilnvarotā persona , atraidīta devās prom.
Nākamajā rītā es pati personīgi sazvanījās ar šo vadītāju Guntu Grīnbergu, un attieksme bija tāda pati. Atraidoša, agresīva, primitīva. Citēju Guntas Grīnberga teikto, vārds vārdā : " Tad tu man zvani no tās savas Vācijas? Ja tev vajag to izrakstu tad ej uz savu Gulbeni."
Esmu pārsteigta, ka šāda persona, būdama dzimtsarakstu nodaļas vadītāja, atļaujas ko tādu. Tad ir jautājums, kā tiek vadītas laulības ceremonijas?