www.sudzibas.lv Romaxsoft Neobjektīvs komentētājs

Romaxsoft - Neobjektīvs komentētājs

Labdien!
Atklāts kārtējais psihopāts, vai neobjektīvs komentētājs ... Cilvēkam ir sava kaite, nu gribās viņam visus nomelnot, nu kur gan vēl to darīt, ja ne internetā ... Bet, kā teikts, - uz slimiem nevar apvainoties. Piedosim viņam, bet saita administrācijai gan derētu padomāt.
http://www.sudzibas.lv/profile/romaxsoft/7157

A

Komentāri (34)

A aigars 12.12.2016

Lietotāju reitings Top 50
romaxsoft
#1
Vieta

T Tong Po 12.12.2016

Come On, Atklājējs, par kādu objektivitāti sūdzību saitā Tu runā?! Šeit lielākā daļa sūdzību un, protams, komentāru, nevar tikt uzskatīti par objektīviem.
Katrā sūdzībā autoram var būt viens redzējums, kamēr citi vietnes apmeklētāji var dalīties savā pieredzē un viedokļos.
Ir redzēti daži sūdzību autori, kas šo vietni uzskata par OFICIĀLU vietu, kur jebkuram uzņēmumam var iesniegt sūdzību. :D

Sen jau slimo? Varbūt būtu vērts griezties ziedot.lv, lai saziedotu līdzekļus Tavai ārstēšanai. Tagad uz svētkiem tauta ir visai devīga. Iespējams izārstēs?

M Mishuta 12.12.2016

Romaxsoft :) sudzibas Troll

č Čupakabra 12.12.2016

Nez kuram tad Romaxsoft uzkāpis uz varžacīm, ka jāraksta tādas stulbības? Kopā ar Tong Po viņš viens no sakarīgākiem komentētājiem.

L Liarliar 12.12.2016

Nevis Atklājējs, bet murgs kaut kāds. Romaxsoftam un Tongam ir sakarīgākie komenti

Latviešu tautas 13.12.2016

Особенно Tong Po в свете жалобы http://ru.sudzibas.lv/latvijas-valdiba-krapsana-c321811: именно Tong Po в своих комментариях взахлёб хвалила руководство нынешней Латвии "Всё хорошо, прекрасная маркиза, Всё хорошо!. А ведь нынешнее руководство Латвии - это банда мошенников, призванная уничтожить население Латвии, провести программу геноцида населения в свете Секретной директивы Госдепа и ЦРУ США!

T Tong Po 13.12.2016

Vladlat, lūdzu pieņem to, ka "nekaukšu" tev līdzi, kad visās savās neveiksmēs vaino visus, tikai ne sevi.
Vari būt drošs, ka jebkurā situācijā esmu savas Valsts patriots, patīk tev tas vai nepatīk. Noteikti nenostāšos vienā pusē ar tiem, kas tikai nolej ar mēsliem manu Valsti. Nebūšu vienā pusē ar tiem, kas savās neveiksmēs vaino citus, apkārtējos, visus, un nevienu mirkli neuzņemas atbildību uz sevi - par to, ko dara un vai dara pats.
Vari būt drošs, ka nepiekritīšu taviem un tavu politisko favorītu nacionālistiskajai retorikai, neiecietībai, naidam pret latviešiem, Latviju un visu latvisko.

Un vispār, Neesmu komentējis pie Tevis norādītās sūdzības raksta, lai gan, jāsaka, kārtējais tavs domubiedrs, un pēc komentētājiem redzu, ka neesi vientuļš, kurš uzskata, ka Valstij jābūvē rūpnīcas vai "kaut kādas darba iestādes". Labrīt! Valtij NAV jānodarbojas ar biznesu un ražošanu. Pamosties, padomju laiki jau kādu brīdi kā izbeigušies.
Vladlat, tu tak esi ar inženiera izglītību, kas iegūta nenovērtējamajos un spožajos un visādi mega labajos Padomju laikos - nesēdi "на жопе ровно", taisi augšā biznesa plānus, strādā, darbojies, būvē rūpnīcas un attīsti ražošanu! Neviens tevi neattur - tikai tu pats. Tikai esmu pārliecināts, ka tu pats neko negribi darīt, tikai atstrādāt piecas dienas no 9 līdz 18, saņemt mega algu un pēc darba sēdēt ar alu pie TV ekrāna un skatīties savus mīļotos krievzemes šovus un seriālus. Ar tādu attieksmi ne tu pats ne arī Valsts uz priekšu netiks.

Jāatzīst, ka ir dažas lietas, kas nemainīgas - un viena no tām ir tavs nacionālisms komplektā ar nebeidzamu naidu... Tas ir visa tava negatīvisma un "žults" pamatā. Tā tik turpini, vladlat. Sēdi un gaidi "Laimes Lāci"!

T Tong Po 13.12.2016

Labprāt tev atbildētu, vladlat, tikai šis saits manu atbildi nepublicē. :)

K Kent 12.12.2016

tTas romaxsoft ir aktivists. vienkarsi kadam sudzambibelim laikam ne ta uzrakstija.

K Kent 12.12.2016

Atklājējs

E ejatsuukaabomaarim 13.12.2016

pec šitā smird būris un krimināllyeta, vinš pārkāpis ne vienu vien CL,KL utt!!!!!! tiešām reti slīims un bīīstams dzīīvnieks. iveta no dē-ils sēhz jau ikzolatorā, šitas bus nēxt.

L Lepnā Lavīze 14.12.2016

Kas ir ikzolators, tā ir vieta, kur sēž tie, kas ir tiesāti pēc visiem Civilikumiem un Kriminālllikumiem (kas, izrādās, ir vairāki? Nezināju!) Tā iet, Jana, kad s..ā bomžiem (pati atzinies). Prātiņš aiziet tu-tū!

Suņi rej, bet karavāna iet tālāk!
Pieļauju, ka gļēvulim, kurš reģistrē profilus šajā portālā, lai paķengātos, varētu būt kāds iemesls šādam uzbraucienam, taču pati sūdzība, kā arī tās rakstītājs ne ar kādu objektivitāti lepoties nevar un vienīgais uz ko šis garīgi nelīdzsvarotais radījums ir spējīgs - spļaut žulti un mētāties ar apvainojumiem.
Tāpēc, neskatoties uz šādu indivīdu plosīšanos, turpināšu darboties vietnes darbībā, lai padarītu sūdzību portālu nevis par vietu, kurā kāds var nesodīti noķengāt citu, jo paša mazvērtības kompleksi traucē dzīvot, bet par vietu, kurā ir iespēja brīdināt par negodīgiem ļautiņiem, kuri sarežģī jau tā, ne pārāk vieglo dzīvi citiem.

Latviešu tautas 13.12.2016

Но латыши уже прозревают! И сказки, которыми их пугают Дзинтарс, Салиниекс, Думбрава и прочие из Вису-Латвияй!, которые находятся на содержании из бандитского общака, уже не действуют!

T Tong Po 13.12.2016

Vladlats, kā parasti savā sulā vārās ne pa tēmu. "Saskaņiešiem" vai "Zdanokiešiem" nav kaut kādas domubiedru grupas, kur tu un tev līdzīgi varētu forumā pašapmierināties noliekot Latviju un latviešus? Izskatās, ka nav, ja reiz šeit teju pie katras sūdzības publicē savu "bullshit".
Zini, krieviem ir tāds teiciens: "все про Ивана, Vladlat - про болвана". Man izskatās, ka tas ir tieši par tevi. Smadzenes ieķīlējušas, ka neko citu vairs ne redzi ne zini ne saproti.

5 545 13.12.2016

А что вам Жданок плохого сделает если придёт к власти? Вы комплексуете когда видите евреев. Вы слабы. Великие нации планеты, как правило не страдали антисемитизмом, но вы же не великие )

T Tong Po 14.12.2016

545, pirmkārt, ar naconālisma problēmām saistītus jautājumus adresē Vladlatam - viņš ar to sirgst. Mani nesatrauc cilvēka tautība jeb etniskā piederība. Mani arī nesatrauc iedomāta jebkuras nācijas "величие". Patiesībā nav skaidrs, ko tu ar to domā...
Ždanoka mani arī maz satrauc. Ja tu, kaut vai teorētiski pieņem, ka viņu interesē darbs valdībā - padomā vēlreiz. Viņai ir savs "bizness", kur viņa saņem ļoti labu naudiņu, ļoti labi nopelna, izpildot pasūtījumu - uzkurinot nacionālo jautājumu un novedot cilvēkus līdz trulumam. Vladlats varētu būt viens no šādiem upuriem.

Citādi, ja vērtēt Ždanoku atsevišķi no viņas "darbiem" - viņa ir ļoti gudra sieviete, ļoti mērķtiecīga. Žēl, ka viņai nerūp Latvijas intereses.

5 545 14.12.2016

А в чём заключаются интересы латвии? В том чтобы гоняться за нелояльными и хамить России?

T Tong Po 14.12.2016

545, iespējams arī tev smadzenes ir ieķīlējušas, ja tu nezini un nesaproti, kādas ir Latvijas intereses. Tas ko tu nosauc, ir lietas, ko aktīvi kultivē un izplata krieviskie sabiedriskie mediji. Bet tu padomā pats, kas ir nepieciešams katrai valstij un tās iedzīvotājiem, kādas ir viņu intereses. Ja tava saprašana sniedzas tikai līdz "гоняться за нелояльными и хамить России", nu tad ir slikti.

5 545 14.12.2016

Ну так ты не знаешь в чём заключаються интересы твоей латвии. И виноваты в этом конечно же российские медиа. А кто же ещё? А виноваты они потому, что боишься признаться что я был прав.

T Tong Po 14.12.2016

545, piedod, bet tu patiešām vai nu izliecies vai esi truls. Pirmkārt jau, tas ko es noteikti nedaru - es nemeklēju vainīgos un neviena virzienā ar pirkstu nebakstu.
Otrkārt, ja tu patiešām vēlies lai nokomentēju tavu plašo un visaptverošo izpratni, ka Latvijas intereses ir "чтобы гоняться за нелояльными и хамить России", atbildēšu, ka uzskatu, ka tev nav taisnība. Šajā kontekstā Latvijas intereses ir tajā, lai kaimiņvalsts pievalda savu nepamatoto un bieži vien melīgo retoriku Latvijas virzienā, lai pārtrauc centienus iejaukties Latvijas iekšējās lietās, lai, atvaino, "nemāca dzīvot" un nenorāda ko un kā mums jādara - lai paši uz savu Valsti skatās, kādas brīvības tur valda un kāds taisnīgums.
Kas attiecas uz "lojalitāti" - šeit es tev nekomentēšu, jo, taisnību sakot, esmu noguris mēģināt paskaidrot saviem krievvalodīgajiem draugiem, ka, pirms klausies ko runā, izlasi pirmavotu, tad pats apdomā visu un tikai tad izdari secinājumus. No virsrakstu lasīšanas apšaubāmas kvalitātes inormācijas avotos sapratni neiegūsi.

5 545 14.12.2016

Так где прочитать про интересы твоей латвии? Везде только гоняються за нелояльными, запрещают разговаривать на русском языке и ищут руку Москвы, в том числе и ты. Нет в этой стране ничего другого,

T Tong Po 14.12.2016

Tu protams, vari to saukt par aizliegumu, lai gan tas tā nav - es ar draugiem sarunājos krieviski, un neviens mūs par to nesoda. :P Es drīzāk saucu to par prasību - dzīvojot Latvijā zināt latviešu valodu. Es saprotu, ka tev un līdzīgi domājošiem tas var likties absurdi, bet, piedot, tā nu tas ir - latviešu valodas saglabāšana ir viena no Latvijas interesēm, starp citu. Un zini, tevis pieminētajā krievijā arī ir prasība zināt krievu valodu un runāt krievu valodā. Un pat tiek organizēti valodas prasmju pārbaudījumi, lai redz, piemēram, uz Maskavu strādāt atbraukušie tādi kā "tadžiki" nelietotu savu dzimto valodu, bet gan runātu krieviski. jo tā, redz, esot Krievija!!

545, tu dzīvo Latvijā? Ja jā - kādas ir tavas intereses?

5 545 14.12.2016

Ты живёшь на планете латвия? Ты в интернете не можешь никакую информацию найти если не знаешь русского или английского языка. Таджики учат русский не потому что их заставляют, а для того чтобы приобщиться к большому информационно-культурному пространству. Кто же виноват, что латышский язык ничего не дал планете кроме серого гороха?
Мои интересы это - уверенность в завтрашнем дне, социальная справедливость и личностное творческое развитие. С интересами латвии это никак не совместимо, даже не чувствуеться.

T Tong Po 14.12.2016

Protams, ka tevis minētajiem tadžikiem savas kultūras nav, tāpēc viņi alkst pēc Krievu tautas vēsturiskā un kultūras mantojuma. :D Tā, nez kāpēc, labpatīk domāt ļoti daudziem krieviem. Tā turpināt!
Kamēr uzskati, ka minētās tautības pārstāvji labprātīgi tiecas pēc krievu valodas un vēstures zināšanas, varbūt nedaudz palasi viegli atrodamu informāciju:
http://centrevraz.ru/poryadok-provedeniya-testa
https://ria.ru/society/20140421/1004773076.html
https://rg.ru/2013/05/14/migranti-site.html

545, ja tavas zināšanas par Latviju, Latvijas vēsturi, Latvijas iedzīvotājiem un viņu darbiem un sasniegumiem, aprobežojas ar pelēkajiem zirņiem, tad tas patiešām liecina ne tikai par tavu attieksmi pret Valsti, bet par tavas inteliģences līmeni kopumā.

5 545 14.12.2016

От этих ссылок латышское информационно-культурное приросло и повысилась значимость латышского языка в мире?
Я тебя 25 раз спрашивал в чём заключаються интересы латвии кроме серого гороха, участия в гибридной войне против России и гонениях на нелояльных. Ты сам этого не знаешь. Так я то тут при чём?

T Tong Po 14.12.2016

Bērnudārzs, Valsts intereses plašākā jēdzienā, faktiski korelējas ar Valsts iedzīvotāju interesēm. Īsos jēdzienos, Valsts interses ir drošība, labklājība, neatkarība, ilgtspējība, kultūra. Zem katra vēl apakšā var skatīt lietas niansētāk un detalizētāk. Vai kādā konkrētā starptautiskā jautājumā - vēl detalizētāk.

Grūti iedomāties, ka pieaugušam cilvēkam var rasties šāda veida jautājums, lai gan, ja padomā, ka tavā sapratnē Valsts intereses ir "чтобы гоняться за нелояльными и хамить России", tad, šķiet, pārsteigumam nevajadzētu būt.
Tu kādreiz pajautā cilvēkiem, varbūt ne saviem draugiem. Varētu būt, ka atklāsi priekš sevis, cik maz cilvēkus satrauc tā tava Krievija, līdz brīdim, kad tā pati nebāžas virsū.

Atvainojiet, ka es te tā iejaucos, tikai neizprotu šī dialoga būtību. Neizskalotas smadzenes, NEKAD un NEKO nespēs pierādīt izskalotām smadzenēm. Tā ka šī kauja ir pilnīgi bezjēdzīga: uzvarētāju nebūs.

T Tong Po 14.12.2016

Ir ir bezcers. Un jēga jau arī tikpat liela, kā ar Vladlatu diskutēt. Vainīgs! :D

L Laika smiltis 14.12.2016

Visu cieņu Jūsu pacietībai un nosvērtībai iepretim izskalotu smadzeņu agresijai.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes