www.sudzibas.lv Rolis Motora galvas remonts

sia ROLIS auto servis - Motora galvas remonts

Sākās jau ar to kad mašina nelec no rita, labi braucam uz servisu izvēlējos to, kas tuvāk Rolis čierītī .Atbraucu saku kas ir par vainu .Nu šie man labi, jātaisa diagnostika, labi uztaisa, tad man saka nu mēs ITKĀ zinam kas var būt par vainu, es prasu nu tad kas, viņi stostās atbild kad vārsts neaizveas un tas varētu būt pie vainas un visu laiku saka nu mašina nav vairs jauna kad ko tad es gaidu no ta visa .Labi es piekrītu kad jātaisa un jātaisa galva jājauc arā un tad jāskatās precīzāk . prasu cik tas man maksā nu servisa pieņēmējs saka kadi 600 lati varbut kāds ls vairāk, es piekritu, padomāju nu bus varbut 100ls vairāk es to pavilkšu .Paiet 3 dienas, šie man zvana un saka sutam jums remonta tāmi. Es paskatos OPĀ cena jau ir 2 reizes lielāka 1200 ls es šokā braucu pie šiem tie man tu batonus sprauž ausīs es saku kapēc cena palika tik liela servisa pienemējs man saka es cenas no galvas mēģināju acerēties . Bet es tacu jau piekritu par 600 ls taisīt un mašinu viņi arī jau izjauca kur man likties, braucu uz reno centru koncultācijas pēc tur servisa vecākais meistars man visu paskaidro, un saka kad viņi pielikuši vairāk stundas nekā paredzētas normstundas kurā laikā jāiekļaujas .labi es braucu atpakaļ un saku veči dariet tā lai summa paliek mazāka, vini parskata tami un samazina cenas sanaca 885, 97 ls es saku labi tas ari nav tas ko gaidīju bet nekas .Es saku OK .Šodien braucu pakaļ auto un ko redzu man izraksta rēķinu par 985.88 es zvanu šiem prasu kapēc tad tagad atkal summa palika lielāka, tie man saka kad nebija iekļauta diagnostika un vel maisiņš uz beķi 0, 30 ls un vel šis tas es vairs nevaru tā mānīt cilvekus nevar es pateicu kad lai partaisa rēķinu kad maksāšu tik cik remonta tāme . Es būtu piekritis maksāt ja viņi man piezvanītu iepriekš un pateiktu kad jārēķinš kad summa pieaugs un būs lielāka par tādām un tādām pozicijām .es saprastu bet viņi neko zvana man un draud redz es vel par saviem vārdiem atbildēšu biedēt a iešu uz policiju . tā jau gruti bet tev vel šitā čakarē

R Rolis:)))) 28.11.2008

nevienam nekad dzīvē neiesaku uzticeet sava auto remontu ROLIS autoservisam. tur vienk chakaree klientus!
man bij liidziigs gadiijums par cenaam, bet es savu panaacu, servisa pienjeemeejs gan mani rupjiem vaardiem sauca un suutija d...! ko es vinjam uz servisu mashiinu vedot, bet vinjsh jau nezin- es savulaik par mehaanikji straadaaju un uz servisu brauci tikai tad kad galiigi nevaru tikt skaidriibaa kas vaagjiitim kaish!
bet vinjiem ir labs nosaciijums - kad aizved auto uz servisu vienojies par veicamajiem darbiem um aptuveno summu- paraksti taadu kaa liigumu par remonta izmaksaam! un liigumaa ir ir vienoshanaas-''ja summa paarsniedz liigumaa mineeto servisa paarstaavis telefoniski par to zinjo'' un tad jau juus attieciigi pienjemat leemumu -piekriitat vai nee!
biju parakstijis sho ''liigumu'' peec triis dienaam zvana pats '' gudraakais '' servissmens un saka ka auto ir gatavs un summa- nu, protams, ir divreiz lielaaka kaa 'norunaats. nu ne ko, aizgaaju uz servisu noliku liigumu vinjam uz galda un pateicu ka vairaak nemaksaashu!!! nu tad chalis uzcepaas, bet es neko, veesaa mieraa palieku pie sava un savu panaaku!
bet labaakais jau tik seko- mashiinai triis dienu laikaa nebija izdariit absoluuti nekas!!! kaada bija ar taadu aizbraucu -tikai par ''staavvietu '' samaksaaju!
un taa vinji chakaree cilveekus!

V viktors 02.12.2008

to smirdīgo rolli vajadzētu vispār aizklopēt.man viņi gribēja pārlasīt puss autiņu sākot ar lamdzondi, bet kad sāku teikt ka tā jau ir mainīta, tad viņi beigas izdomāja ka vainigs vadības bloku, kurš maksā 600 ls.aizdzinu uz cituservisu izrādās vaina bija elektronikā.viņi taisa itkā "'kruto diagnostiku"', bet tādu pašu diagnozi var uztaisīt pats, tikai vajag iekačāt vajadzīgo programu.
agrāk rolli strādāja Meistari ar lielo burtu .un to mašīnu pieņēmēju vajadzētu atlaist ar pantu par rupju atieksmi pret klientiem.

G Gatis 23.01.2009

Man arī par Roli ie iebildumi - uskatu, ka tiku konkrēti piečakarēts. Pieredze šāda (2 g. veca - varbūt kas pa šo laiku ir uzlabojies).: manam auto vw vento dīzelim sāka parādīties "zilie dūmi". Izlēmu nečakarēties pa kaktu servisiem, bet braukt uz kādu krutu, samaksāt varbūt vairāk uz diagnostiku, bet ietaupīt neremontējot to kas nav jāremontē un aptaujājies paziņām (kuriem gan iebildumi nav) dzinu autiņu uz Roli.
Tātad diagnostika -35 Ls, diagnoze - ar autiņu braukts ar maziem apgriezieniem un eļļa ir sakrājusies izplūdes sistēmā (auto toreiz bija tikko nopirkts un es nezināju neko par viņa ekslputāciju). Ārstēšana - kādas 10 reizes kārtīgi izgāzēja un dūmi pazuda. bija pieslēgts pie kompja - cipa viss ok, ar kompresiju viss kārtībā.
Nobraucu kādus 5km un nolēmu pārbaudīt vai zilie dūmi tiešām nav (viņi parādījās tikai gāzējot) - dūmi bija un tādi paši kā agrāk.
Pierakstījos vēlreiz, šoreiz remonts ilga 2 dienas (iepriekš kādas 2 stundas), paziņoja, ka esot jātīra turbīna - es piekritu, kautgan nesapratu, ko tieši viņi tur tīrīs), pie reizes paprasīju lai izmēra kompresiju mehāniski.
Rezultāts - dūmi nekur nepazuda, iztērēti papildus 185Ls, no kuriem par u kādi 180, pārējie 5 materālos (laikam jauna blīve). un slēdziens pēc kompresijas mērīšanas ka viss ir dir*ā, ka kā minimums būs jāmaina gredzeni, ka bez 500Ls nekas nesanāks. + vēlāk garāžā konstatēju, ka degvielas atplūdes trubiņas atliktas atpakaļ vecās un dabiski laida garām saļarku un ka turbīnas siltumizolējošo plāksnīti turošā skrūve ir nolauzta.
Tā nu biju iztērējis 220Ls lai iegūtu divus pilnīgi pretējus slēdzienus - viss ir ok un viss ir d***ā.
Kā tas viss beidzās? čoms vienā mazpilsētā nomainīja vārstu blīvslēgus - izmaksāja tas prieks kādus 30Ls, un zilos dūmus vairs neesmu redzējis.

Joprojām uzskatu ka esmu piečakarēts un taka nekādu naudu atpakaļ nedabūju, tad arī saku, ko par viņiem domāju.

L Laurish 07.02.2009

Mani pirms vairākiem gadiem tas pats bija ar Hondu - mašīnai uznāca ik pa laikam noslāpt ceļa vidū.
Protams, es ar gribēju "Izlēmu nečakarēties pa kaktu servisiem, bet braukt uz kādu krutu, samaksāt varbūt vairāk par diagnostiku, bet ietaupīt neremontējot to kas nav jāremontē".. Diagnostika 20Ls
Bet viss izvērtās tā kā KAUT KO mainīja (tagad gan vair īsti neatceros, bija pirms vairākiem gadiem) un pēc 2 dienām tjpa mašīnai viss ok - 50Ls - tajā laikā tā tomēr bija paliela nauda.
Braucot mājās mašīna atkal nomira ceļa vidū. Drausmas, kāda sajūta, ziemas vakarā sestdienā uz ielas viens ar beigtu mašīnu. Visi paziņas, kas var palīdzēt kā pie sestdienas ierāvuši.
Izaucu evakuatoru - 30Ls, lai aizvilktu atpakaļ līdz servisam.

Pirmdienā ķerās pie nākamā darba - mainīja seveces, sveču vadus- mainīja visu ko vien varēja, dzesēšanas šķidrumu, motoreļlu, visu, lai tikai naudu dabūtu. Kārtējie 60Ls

Un mašīna pēc 2 dienām atkal stāvēja klusa :(
Trešo reizi serviss Rolis ķērās pie darba un vēl nosmēja, ka mašīnai vajagot mācītāju :D
Šoreiz iztīrīrja benzīnbāku - kārtējie 50Ls

Un ar trešo reizi mašīna vairs nesprāga nost. Nu vienvārdsakot vilšanās pamatīga.
Kopā tas man izmaksāja 210Ls - drausmīga summa tajam laikam.
Pagājuši jau kādi 5 gadi - bet tajai vietai metu līkumu.

I Ilona Matvejenko 16.06.2009

Man arī bija vilšanās ar šo servisu. Kad pirku savu pirmo autinju, kā jau tas normāli pienākas, pareizi ir veikt autinjam pilnu diagnostiku dzinējam UN RITOSHAJAI. Tad nolēmu, ka kopaa ar īpašnieci sievieti, augsta lv iereedne, doshos uz Roli, vajadzeetu buut augsta liimenja servisam, bet kaa izraadijaas nekaa. Autinjsh pirms nedeeljas bija izgaajis skati, taču ritoshajai bukses klabeeja pamatiigi testa brauciena laikaa. Skaidrs, ka rolis to visu noteiks un gan kautko atradiis motora darbiibaa kluudainu, bet nekaaa. Kad jau vakaraa ar saimnieci braucu sanjemt rezultaatus, bija aplauziens, man priekshaa bija reekjins par 63ls un kasieriits tik runaaja, ka mashiinai viss ir kaartiibaa, tad es saaku kliegt, lai paraada, kaadi rezultaati, ko ir veikushi, paarbaudiijushi, un tad tikai man atnesa kompja izdrukas ar kautkaadaam diagrammaam, kuras neviens no klaat pienaakushajiem neprata man izskaidrot, kaut pats, kaa inzheniertehniskais students speeju izprast, nekaa "gudrie" mehanikji. Turpmaak zinu, ka tur vairs nebraukshu, jo rezultaata nekaada, naudu prasa par neko. Pat saimniece nolamaaja, ka ies suudzeeties, kautgan vinjai jau labaak, ka defektus neatrod. Muljkji ir Rolis elektronikji.

J Jānis 16.11.2009

Es ar saku ka attieksme Rolis ir sūdīga, man mašīnai tika veikti remonti kuriem ir garantija tāpēc dzinu tur. bet tagad noteikti izvēlos citu servisu, jo
1. ja ar pieņēmēju runā par cenām viņš tās nosauc, bet saņemot rēķinu izrādās ka nez kas vēl ir remontēts un tam visam vēl pvn pieskaitīts...
2. iedzinu autiņu uz diagnostiku, kamēr gaidiju rezūltātus tikmēr tas dzeks vēl apskatija 2 mašīnas un kaut ko ap viņām ķimerējās, rezūltātā nogaidiju 1h 45 min lai uzzinātu ka manam autiņam viss oki.
3. līgumā ir atrunāts ka līdz 40ls remontē un neprasa neko, iebraucu nomainīt bremžu klučus, man tur vēl bez jautāšanas ķipa restaurēja kaut kādu bremžu cilindru, kaut uz stenda pirms maiņas viss bija ok un par bremzēm nesūdzējos. rezūltātā remonts izmaksāja ap 80ls un pieņēmējs gudri izstāstija man, ka man jāpriecājas par to ka tik maz samaksāju.
4. piebildīšu ka neviens remonts man nav bijis bez starpgadijumiem un nepatīkamiem pārsteigumiem rēķinā. it kā liekas sakarīgs serviss bet cik esmu komunicējis ar pieņēmēju Pēteri Binderu viņa darba stils ir nekam nederīgs vienmēr tāda uzpūtība viņā un lielība. Nekāda pretīmnākšana tikai domā kā apjāt klientu.
%. nobeigumā teikšu, ja jums nav kur naudu likt braucat uz Roli. Ķipa prestižs servis ar kaktu servisa attieksmi. Rolī jums piestādīs rēķinu par jebko, ka tik naudu izvilkt, un vienreiz iebraucot Jūs par to pārliecināsieties!

B buldozers 26.01.2011

Tas rolis ir vistīrākais lohatrons, un par tiem rēķiniem pilnībā piekrītu. Man ar ir līdzīga pieredze ar veco Civic. Dzīvoju netālu, arī nostrādāja tuvākā servisa princips. Vajadzēja steidzīgi samainīt pāris bukses, noregulēt savirzi un pieregulēt bremzes. Sarunāta cena tika ap 60 Ls (tas ir tīrais darbs, jo visas detaļas man bija sapirktas), rezultātā noplēsa 125 Ls, "... veca mašīna, grūti atgriezt utt." Nu labi, piemet 10 Ls par pārcilvēciskām pūlēm, ne jau divreiz palielini cenu. Rezultāts, par 7 st. darbu 125 Ls, tas ir 18 Ls stundā. WOW. Kā pie maukām, es gan pats neesmu pircis meitenes, bet tādas cenas klīst apkārt.

A aigars 26.01.2011

...ES NEESMU NEKĀDS SERVISA SPECIĀLISTS, BET RITOŠO PATS SALABOT VARU BEZ KĀDĀM PROBLĒMĀM, ARĪ MOTORU ( PIEM. NOMAINĪT VĀRSTUS, BLĪVES U.T.T)PROTAMS VAJAG SAVU GARĀŽU, BET JA TĀS NAV, TAD KĀDAM DRAUGAM JAU NU NOTEIKTI IR...TĀ KA VEČI BEIDZIET SLINKOT UN DARIET VISU PAŠI JA ŽĒL NAUDAS SERVISIEM!!!...

A asmans66 01.07.2017

Par kvalitatīvu darbu un rezultāu,naudas nau žēl. Žēl tas,ka cipars dubultojas,rezultāts neapmierinošš un izmīsts mans laiks. Kopā ,tas viss ir pretīgi.Nahren to roli,čakarētāju kantoris.