www.sudzibas.lv Rolis Slikts serviss

ROLIS, Auto remonts apkope, BOSCH diagnostika - Slikts serviss

Iesaku nevest savu auto remontēt uz autoservisu Rolis Čiekurkalnā. Nekā laba tur nebūs. To ko vajag sataisīt to viņi netaisa, mašīna nostāv visu dienu pie viņiem naudu paņem par bojājuma konstatēšu kuru es tā pat zināju. Vēlējos lai to novērš, bet nekā. Un pie tā visa mašīnu pēc viņu remonta vairs nevar iedarbināt. Un izliekas ka viņi neko nezina, ka tā tam visam vajadzēja būt. Attieksme vienkārša briesmīga pret klientiem. Un mašīnu viņi neļauj pārbaudīt kamēr nav samaksāts. Kā nauda saņemta tā viss. Neko nezina kāpēc tā nav braucošā stāvoklī. Varu ieteikt nekad tur nevediet savu auto remontēt. Viņi ir krāpnieki!

C

A arturs44 27.08.2018

Tieši tas pats stāsts tikai es nogaidīju gandrīz nedēļu un īsto vainu tā arī nesaremontēja! Ļoti nekorekti strādā.

T Taisnība! 09.03.2019

Man bija tieši tas pats, patnolauza vienu detaļu un neatzina! Es pat bildi parādīju pirms servisa, kur detaļa bija vesela!